تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Bulk Whatsapp Sender v5.6.0.1 نسخه ویندوز

Bulk Whatsapp Sender

یک نرم افزار فوق العاده و کاربردی میباشد که به شما اجازه میدهد تا اکانت واتس آپ خود را به کمک مجموعه ای گسترده از تنظیمات کنترل کنید. نرم افزار Bulk Whatsapp Sender در حقیقت همانند نسخه ویندوز برنامه واتس آپ میباشد اما با این تفاوت که خدماتی را به شما عرضه میکند که به کمک آنها میتوانید فعالیت هایی بیش از حد مجاز برنامه اصلی انجام دهید. به این صورت که دیگر محدودیتی در پیام های ارسالی به مخاطبین خود نخواهید داشت، و میتوانید در لحظه بینهایت پیام به آنها ارسال کنید. هدف اصلی این برنامه ارسال بینهایت فایل و متن به صورت همزمان و در یک لحظه به مخاطبین میباشد. همچنین از دیگر ویژگی های

نرم افزار Bulk Whatsapp Sender

میتوان به قابلیت سفارشی سازی محیط برنامه و پشتیبانی از زبان های مختلف اشاره کرد. استفاده از چند حساب کاربری مختلف، ارسال چندین فایل، پشتیبانی از زبان های گوناگون، ارسال پیام آسان، ارسال نامحدود پیام با هر حجمی و سفارشی سازی محیط برنامه از ویژگی های کلیدی و فوق العاده برنامه میباشد.
نام: Bulk Whatsapp Sender
حجم فایل: 21 مگابایت
شرکت سازنده: Mediaplus
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v5.6.0.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Bulk Whatsapp Sender v5.6.0.1

It is an ultimate WhatsApp Messaging solution with a wide collection of option and services to give users more flexibility to send and manage WhatsApp Campaigns. The main function of this program is to send out multiple files & messages in bulk. It also supports multiple languages & allows sending of customized messages.

لینک دانلود