تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Illegal Race Tuning v15.0

Illegal Race Tuning

نام یک بازی مسابقه ای فوق العاده جذاب و هیجان انگیز در سبک مسابقات آزاد و غیر قانونی . شما باید با انتخاب خودروی مدرن خود در بازی که البته در ابتدا قدرتمند نمی باشند و سپس با شرکت در مسابقات و برنده شدن پول کسب کنید . این بازی به صورت آنلاین بوده و دارای مسابقات واقعی با افراد در سراسر جهان می باشد که هیجان و چالش بازی را بسیار بیشتر می کند . مسابقات به صورت خط مستقیم و یا دوری می باشد که به انتخاب خود شما بستگی دارد . شما می توانید پس از جمع آوری پول های خود خودرو های مدرن و قدرتمند تری خریداری کرده و با استفاده از آنها در مسابقات سطح بالاتر شرکت کنید . شما می توانید خودرو های خود را اسپرت کرده ، آنها را تقویت کنید و نیتروژن قرار دهید . پلیس هم در مسابقات نقش اساسی را دارند که در طول مسیر مسابقه دنبال شما و دیگر افراد خواهند گذاشت و شما با یک چالش دیگر رو به رو خواهید شد و می توانید با استراتژی و میان بر های جاده ای آنها را درو بزنید .

بازی Illegal Race Tuning

دارای گرافیکی خیره کننده و بسیار با کیفیت بوده که مسابقات را بسیار جذاب تر نمایش می دهد . اگر شما از طرفداران بازی های مسابقات خیابانی می باشید حتما این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم .
نام: Illegal Race Tuning
حجم فایل: 195 مگابایت
شرکت سازنده: Tuning Mania
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v15.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Illegal Race Tuning - v15.0

Be the fastest driver!
Customize your car from scratch thanks to a tuning system never seen before. Compete and beat rival crews. Challenge the police and become the most wanted of the Underground.

لینک دانلود