دانلود بازی کامپیوتر Burnt Rubber نسخه PLAZA

Burnt Rubber

عنوانی در سبک مسابقه‌ای و ماشین‌سواری است که در سال 2018 و توسط Fishbowl Interactive طراحی و منتشرشده است. محیط‌ها و گرافیک هنری بازی به‌گونه‌ای آینده‌نگرانه و مدرن طراحی‌شده است و تجربه‌ای خاص را به بازیکن ارائه می‌دهد. مسیرهای مسابقه‌ای بازی به‌شدت سخت و درعین‌حال زیبا و به‌یادماندنی هستند و از تنوع بسیار بالایی برخوردارند. در هر مسیر موانع به خصوصی وجود دارد که بسیار چالش‌برانگیز هستند و می‌توانند رکورد نهایی شمارا به‌شدت تحت تأثیر قرار دهند. درمجموع تعداد مسیرهای بازی به بیش از 30 مورد می‌رسد. هر مسیر با مسیر قبلی خود کاملاً متفاوت است و چالش‌ها و موانع جدیدی ارائه می‌دهد. ساندترک های بازی به شکل غیرقابل‌باوری با سبک آینده‌نگر و مدرن بازی هماهنگ هستند و به ساخت تجربه‌ای کامل‌تر و زیباتر کمک می‌کنند. رابط کاربری

بازی Burnt Rubber

بسیار ساده و درعین‌حال کاربردی و روان است و از گیم پد های مختلفی نیز پشتیبانی می‌کند. عناصر بصری بازی با الهام از نورهای نئون که از آن‌ها در جهت زیباسازی کیس های کامپیوتر و نمای خانه‌ها استفاده می‌شود ساخته‌شده است. موانع موجود نیز از تنوع قابل قبولی برخوردارند و به‌طورکلی با سه نوع مانع روبه‌رو خواهید شد. دسته اول و یا ساده‌ترین موانع ستون‌ها هستند که حرکت نمی‌کنند و به عبارتی ثابت هستند. دسته دوم موانع متحرک هستند که دقت و توجه بیشتری از جانب بازیکن طلب می‌کنند. دسته سوم و چالش‌برانگیزترین دسته موانع حلقه‌ای هستند که جهت گرانش زمین در این موانع برعکس شده و اگر بازیکن دقت کافی به خرج ندهد به‌سرعت از مسیر مسابقه منحرف خواهد شد. 
نام: Burnt Rubber
حجم فایل: 3.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Fishbowl Interactive
تاریخ انتشار: 2018
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: مسابقه ای - ماشین سواری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Fishbowl Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Burnt Rubber - PLAZA

Burnt Rubber is racing reignited! With intense tracks and a futuristic aesthetic experience, you will be enthralled to achieve the best time on the scoreboard on every track.

لینک دانلود