دانلود نرم افزار CAE Datamine Studio v3.21.7164.0 ویندوز

CAE Datamine Studio

یک نرم افزار برای طراحی و شبیه سازی برای فعالیت های معدنکاری و عملیات زیرزمینی و روباز میباشد. اکتشافات، منابع مدل سازی، بهینه سازی، طراحی معدن، برنامه ریزی و الگو های مالی، همگی توسط

نرم افزار CAE Datamine Studio

امکان پذیر میباشند. یکی از اهداف مهم این برنامه صرفه جویی در زمان است، به این صورت که به شما اجازه میدهد تا با شبیه سازی طرح ها و تخمین سازه های معدنکاری بتوانید پیش از انجام هرکاری تمامی جوانب را در نظر گرفته و طرح خود را به طور کامل بررسی کنید. شناسایی مدل ها و مدیریت داده های زمین شناسی اولین اولویت CAE Datamine Studio میباشد. مدل های آماده و مدل زمین شناسی برای انواع معادن جزو خدماتی است که این برنامه به کاربران خود عرضه میکند. همچنین آنالیز و بررسی طرح ها نیز توسط برنامه انجام میشود. رابط کاربری فوق العاده و آسان برنامه نیز از دیگر ویژگی های فوق العاده آن به حساب می آید که باعث میشود تا شما بتوانید به راحتی از تمامی امکانات آن استفاده کرده و نیاز به راهنمایی یا آموزش مقدماتی نداشته باشید. میتوان گفت این برنامه یکی از قدرتمندترین نرم افزار ها در زمینه برنامه ریزی معدن میباشد چرا که با طیف گسترده ای از ابزار های خود در این زمینه به تمامی مهندسین کمک میکند تا طرح معدن خود را به راحتی بدست آورند.
نام: CAE Datamine Studio
حجم فایل: 417 مگابایت
شرکت سازنده: Datamine
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.21.7164.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

CAE Datamine Studio v3.21.7164.0

CAE Datamine Studio is a software for simulating and providing training programs for a wide range of mining equipment and a variety of open and underground operations.

لینک دانلود