تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Cake Mania 3 نسخه Portable

Cake Mania 3

درباره جیل ایوانز است . او که در شرف مراسم عروسی قرار دارد درگیر اتفاقی می شود که حتی فکرش را هم نمی کرد و آن اتفاق زمانی افتا که یک دستگاه سفر در زمان پیدایش شد و بعد از آن با تقسیم شدن به چند تکه تمامی آشنایان و دوستان جیل را به نقاطی از دنیا در زمان های مختلف فرستاد ، اما به صورت اتفاقی قطعه اصلی در دستان خود جیل قرار گرفت و حالا باید برای بازگرداندن خانواده و دوستانش تلاش کند و با سفر کردن به دیگر نقاطی که تکه های دستگاه است آنها را در کنار هم بگذارد و کسانی را که به نقاط مختلف فرستاده است را به خانه بازگرداند . اما تنها گفتنش ساده است ولی برای جیل کاری دشوار و طاقت فرسا است چرا که او باید برای موفقیت در این کار همیشه کیک بپزد تا راهش هموار شود . در بازی Cake Mania 3 باید به جیل کمک کنید تا راه خود را از درون چین باستان ، انگلیس ، انقلاب فرانسه ، مصر باستان و پارین سنگی باز کند ، دوستانش را نجات دهد و به خانه برگردد . در این بازی شما میزبان شخصیت های مختلفی هستید که باید برای آنها کیک مورد علاقشان را سرو کنید ، دقیقا همانند نسخه های قبلی بازی . کار بسیار سخت است و شما باید علاوه بر مدیریت زمان و پخت کیک در مدت زمان معین ، محصول مورد تقاضای میزبانانتان را بپزید و آنها را راضی نگه دارید . موفقیت جیل و بازگشت او به خانه به دست شما است . از امکانات بازی

 Cake Mania 3

می توان به : دسترسی به سطوح جدید جایزه ، مشتریان و لباس های شخصیت جیل ، بیش از 30 مشتری جدید و با شخصیت خنده دار ، بیش از 350 مرحله سرگرم کننده ، امکان ارتقا تجهیزات و آشپزخانه و فرهای پخت کیک در بازی و … .  
نام: Cake Mania 3
شرکت سازنده: BigFish
تاریخ انتشار: 2008
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: معمایی ، استراتژیک ، مدیریت زمان
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Sandlot
رمز فایل: www.download.ir

Cake Mania 3 - Portable

In Cake Mania 3, we rejoin Jill Evans just a few days before the biggest day of her life: Her wedding! With the preparations at their peak, disaster strikes when a Time Bender artifact accidentally shatters into pieces, sending her family and friends back in time after each of them tries to grab on to an artifact fragment in an attempt to reassemble it.

لینک دانلود