دانلود بازی کامپیوتر Cannibal Cuisine نسخه کرک شده DARKZER0

Cannibal Cuisine

شما را به جزیره‌ای زیبا می‌برد که خدای هوچوبو (Hoochooboo) در آن ساکن است. شما به عنوان خادم این خدای قدرتمند در بازی Cannibal Cuisine نقش‌آفرینی خواهید کرد و وظیفه دارید تا به هر نحوی که شده غذای موردنیاز او را تهیه کنید. هر ساله توریست‌های زیادی برای استراحت و آب‌تنی به این جزیره زیبا سفر می‌کنند. شما وظیفه دارید تا این توریست‌ها را در تله انداخته و گوشتشان را برای خدای هوچوبو سرو کنید! علاوه بر گوشت توریست‌ها، باید به دنبال سبزیجات و میوه‌های تازه بگردید تا بتوانید با ترکیب گوشت با این مواد گیاهی خوشمزه غذاهای متنوعی برای هوچوبو سرو کرده و رضایت او را به دست آورید. توریست‌هایی که به جزیره می‌آیند به راحتی تسلیم این خواسته وحشتناک شما نمی‌شوند بلکه دست به مقاومت برده و با شما مبارزه خواهند کرد. برای این‌که بتوانید در مقابله با این توریست‌ها موفق عمل کنید باید به جادوی وودو (voodoo) و نفس آتشین مجهز باشید. نفس آتشین علاوه بر اینکه در نابودی توریست‌ها به شما کمک می‌کند در پخت غذا نیز کاربردهای بی‌شماری دارد. هر کدام از مراحل

بازی Cannibal Cuisine

در بخش‌های مختلفی از جزیره صورت می‌پذیرد. در طی این مراحل به معابد ترسناکی وارد خواهید شد و با موجودات موذی و ترسناکی مانند لاوا ها مقابله خواهید کرد. 
نام: Cannibal Cuisine
حجم فایل: 221 مگابایت
شرکت سازنده: Rocket Vulture
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - آرکید - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
منتشر کننده: Rocket Vulture
رمز فایل: www.download.ir

Cannibal Cuisine - DARKZER0

The recipes for success are varied; find delicious fruits and vegetables, and combine them with freshly chopped and cooked tourists for a truly divine delicacy fit for the God Hoochooboo. Of course the tourists might not offer themselves up freely, the heathens, so you’ll need to master your arcade reflexes, voodoo magic and fire breathing, useful for baking as well, to persuade them without getting KO’d!

لینک دانلود