تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Canvas X3 CADComposer v20.0 Build 440 ویندوز

Canvas X3 CADComposer

این امکان را به شما می دهد تا مدل هایتان را از برنامه 3D CAD وارد کنید ، ویرایش کنید و یک خروجی کامل اما 2 بعدی را از بسته های سه بعدی CAD تحویل بگیرید . این نرم افزار یک خروجی بصری رقیق و قدرتمند از آنچه که شما به شکل سه بعدی کشیده اید در اختیار شما می گذارد . با این نرم افزار می توانید از کنترل بی نظیر بر تجسم مدل های 3 بعدی نهایت لذت را ببرید و با اعتقاد بر اینکه این نرم افزار کارایی نرم افزار شما را بهبود می بخشد ، کار با آن را شروع کنید . با نرم افزار Canvas X3 CADComposer می توانید مدل های سه بعدی خودتان را به یک شکل دیگر بازسازی کنید ، بعضی از قسمت ها را مخفی کنید ، قسمت دیگری از طراحی را برجسته سازی کنید و مدل هایی که دوست دارید را به تصویر بکشید . در این برنامه می توانید طراحی ها و مدل های 3d CAD را بار ها و بار ها ویرایش کرد ، بدون اینکه لازم باشد یک فایل یا منبع دیگر را باز کنید . این نرم افزار به شما اطمینان می دهد که می توانید تصاویر قانع کننده و با کیفیتی را از مدل های 3 بعدی گرفته و به مدل های 2 بعدی با کیفیت تبدیل کنید . با کمک

نرم افزار Canvas X3 CADComposer

می توانید ارتباط عمیقی بین طراحی هایتان برقرار کنید و طرح های 3 بعدی را به شکل 2 بعدی بدون افت کیفیت دریافت کنید ، همچنین این نرم افزار می تواند داده ها را در بیش از 90 قالب از نرم افزار های 3 بعدی دریافت کند و کار را برای تبدیل آن به یک فایل دیگر آغاز کند .
نام: Canvas X3 CADComposer v20.0
حجم فایل: 623 مگابایت
شرکت سازنده: Canvas
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v20.0 Build 440
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Canvas X3 CADComposer - v20.0 Build 440 x64

Canvas X3 CADComposer - precision 3D model visualization. Tell 3D stories in 2D visual assets with powerful illustrations of 3D CAD models. Enjoy autonomous and efficient workflows.It’s Canvas X with an added dimension Canvas X3 is the technical illustration solution that understands 3D CAD, making it easy and efficient to create powerfully accurate visual documentation.

لینک دانلود