تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Carl Super Jet v1.1.4

Carl Super Jet

نام بازی اندروید در سبک ماجراجویی و آموزشی است که توسط استودیوی بازی سازی  Mini Mango برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . به سوپر جت کارل خوشامدید این بازی برای کودکان بین 2 تا 5 سال بسیار مفید می باشد . در این بازی کودکان می توانند سوار بر هواپیما های مختلف شوند و علاوه بر خوش گذرانی به دیگران کمک کنند . چمدان خود را ببندید و برای شروع ماجراجویی آماده شوید به دوستان کارل کمک کنید و ماجراجویی خود را به اتمام برسانید . در این بازی کودکان یاد می گیرند که با مهربانی می توانند به دیگران کمک کنند . کودکان خود را با انیمیشن ها و گنجینه ها پنهان سرگرم کنید . ماموریت های نجات را با کمک به دیگران به اتمام برسانید . در این بازی بیش از 6 هواپیما مختلف همرا با 4 منظره زیبا برای کشف کردن وجود دارد . اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده و آموزشی برای کودکان خود هستید بدون شک

بازی Carl Super Jet

را امتحان کنید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Carl Super Jet
حجم فایل: 34 مگابایت
شرکت سازنده: Mini Mango
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی - آموزشی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 و بالاتر

Carl Super Jet - v1.1.4

Pack your suitcase and get ready for take off! Watch Carl transform into a turbo jet plane, a stealthy air glider, a beautiful montgolfier, an agile helicopter or even a spaceship or a UFO! As you visit the lands and skies of Car City and help its inhabitants onboard your super powered aircraft, don't forget to learn to cook local recipes and send a few postcards to your parents!

لینک دانلود