تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی Cat and Ghostly Road نسخه PLAZA

به روز رسانی :

1398/12/08 نسخه Cat and Ghostly Road - PLAZA اضافه شد.

Cat and Ghostly Road

یک بازی ماجرایی برای کامپیوتر است . سبک بازی Cat and Ghostly Road به شکل کلیکی است و شما کنترل یک گربه سفید را با کلیک های موس به دست می گیرید . روزی یک نقاش گربه ای را نجات می دهد و بعد از آن ، آنها شروع به زندگی با هم کردند . اما یک روز حادثه ای برای آن مرد اتفاق می افتد ، اتفاقی که سرنوشت مرد نقاش و گربه را تحت تاثیر خودش قرار می دهد . حالا نوبت شماست که دینتان را به مرد نقاش ادا کنید . در

بازی Cat and Ghostly Road

شما باید به مرد نقاش کمک کنید و او را از مرگ نجات دهید. برای این کار ، شما باید به یک سفر خطرناک به دنیای ارواح و شیاطین بروید . اما در آن دنیا همه چیز ، چیزی نیست که به نظر می رسد . برای دیدن شکل واقعی موجودات در آن دنیا ، شما یک دید ویژه دارید که به وسیله آن می توانید به ذات واقعی موجودات در آن دنیا پی ببرید ، هوشیار باشید و آگاهانه تصمیم بگیرید زیرا جان خودتان و مرد نقاش که یک بار جان شما را نجات داده است به شما بستگی دارد .  
نام: Cat and Ghostly Road
حجم فایل: 220 مگابایت
شرکت سازنده: BOV
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی ، چینی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی
منتشر کننده: BOV
رمز فایل: www.download.ir

Cat and Ghostly Road - PLAZA

Cat and Ghostly Road is an atmospheric point-and-click quest in which you play as a white cat.Once the painter saved the cat, and they began to live together. But one day a misfortune happened to the man.

لینک دانلود