تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Deskovery v3.3 – Mac

Deskovery

یک نرم افزار کاربردی برای مکینتاش بوده که تمامی پنجره های باز شما را با یک کلیک نمایش میدهد. به کمک نرم افزار Deskovery میتوانید یک پنجره مورد نظر را از میان چندین پنجره باز جدا کرده و با این روش در انجام کار هایتان سرعت بخشید. تنها کاری که باید انجام دهید حرکت موس است، تا بتوانید به سرعت تمامی پنجره های باز خود را مشاهده کنید. سپس پنجره مورد نظر را انتخاب کرده و آن را با یک کلیک به جلو انتقال دهید. دیگر نیاز نیس تا پنجره های خود را در یک ردیف قرار دهید، به کمک

نرم افزار Deskovery

پنجره های شما حالت مغناطیسی به خود میگیرند. همچنین به کمک این برنامه میتوانید اندازه و سایز پنجره های خود را با یک کلیک تغییر دهید. با یک کلیک دکمه زوم را انتخاب کرده و هر اندازه که میخواهید پنجره مورد نظر را بزرگتر کنید. برنامه نیازی به نصب نداشته و میتوانید تنها با باز کردن آنرا اجرا کنید. بنابراین اگر شما هم میخواهید تا به راحتی پنجره مورد نیازتان را از میان دیگر پنجره ها به راحتی تشخیص داده و در دسترستان باشد این برنامه به شما در این زمینه کمک شایانی خواهد کرد.
نام: Deskovery
حجم فایل: 6 مگابایت
شرکت سازنده: Neomobili
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

Deskovery v3.3 - Mac

Deskovery makes it easy to find the window you want out of all your open windows, just move your mouse to see the full list of all open windows, select one and move it to front in a single click.

لینک دانلود