تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار SiteSucker v3.1 نسخه مک

SiteSucker

یک نرم افزار فوق العاده و کاربردی برای مکینتاش بوده که به کاربران اجازه میدهد تا تمامی سایت ها را به صورت کاملا خودکار دانلود کنند. حال ممکن است برایتان این سوال بوجود آید که یعنی چه تمامی وبسایت ها را دانلود میکند! در حقیقت

نرم افزار SiteSucker

تمامی فایل های html، تصاویر، ویدیو ها، و دیگر فایل های موجود در یک وبسایت را برروی هارد دیسک شما دانلود و بارگیری میکند. تمامی فایلهای pdf، تصاویر و هر فایلی که در یک صفحه وب وجود دارند با کپی همزمان توسط SiteSucker برروی هارد شما دانلود میشوند. نرم افزار محیط کاربری پیچیده و دشواری نداشته و برای تمامی کاربران قابل استفاده میباشد، اما یک سری تنظیمات مورد نیاز در برنامه وجود داشته که باتوجه به خواسته های هر کاربر میتواند متفاوت باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که url وب مورد نظر را در برنامه وارد کرده تا برنامه تمام اطلاعات را برایتان بارگیری کند. از این نرم افزار میتوان برای کپی کردن یک وبسایت استفاده کرد یا به بیانی دیگر، از این برنامه میتوان برای دریافت نسخه پشتیبان از تمامی اطلاعات یک وبسایت استفاده کرد. در حالت پیشفرض برنامه وبسایت بارگیری شده را به صورت localizes اجرا میکند که این قابلیت به شما اجازه میدهد تا وبسایت مورد نظر را بدون نیاز به اینترنت و به صورت کاملا آفلاین مشاهده کنید.
نام: SiteSucker
حجم فایل: 5 مگابایت
شرکت سازنده: Richard Cranisky
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

SiteSucker v3.1 - Mac

SiteSucker is an Macintosh application that automatically downloads Web sites from the Internet. It does this by asynchronously copying the site's webpages, images, PDFs, style sheets, and other files to your local hard drive, duplicating the site's directory structure.

لینک دانلود