تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید کافه پوکمون Pokemon Cafe Mix v1.91.0

به روز رسانی :

1399/11/20 نسخه v1.91.0 اضافه شد .

Pokemon Cafe Mix

یک بازی پازلی منحصر به فرد که بازیکن در این بازی صاحب یک کافه خوش مزه و محبوب می باشد و شما باید سفارش مشتری های خود را مانند یک بازی پازلی حل کنید تا آن را آماده کنید . هر کدام از سفارش های مخصوص به صورت یک پازل برای شما قرار خواهد گرفت و شما باید با سرعت عمل بالا به حل آن بپردازید تا مشتری های کاملا راضی بمانند . شما می توانید با دریافت پول از مشتری ها و جمع آوری آن ها کافه خود را شیک تر کنید ، صندلی های جدید خریداری کنید ،  لیوان های خود را جذاب تر کنید و همینطور موارد منو خود را افزایش دهید تا مشتری های بیشتری را جذب کافه پوکمون کنید . شروع این بازی و طی چند مرحله از آن به صورت رایگان بوده ولی بعد از مدتی شما برای بازی کردن باید خرید درون برنامه ای این بازی انجام دهید تا بتوانید داستان کامل این بازی را طی کنید . بازی  Pokemon Cafe Mix دارای گرافیکی 2 بعدی و با کیفیت به همراه درجه سرگرم کنندگی بسیار بالایی می باشد که مخاطب را به سرعت جذب خود خواهد کرد .
نام: Pokemon Cafe Mix
حجم فایل: 117 مگابایت
شرکت سازنده: The Pokemon Company
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.91.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل - سرگرم کننده
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Pokemon Cafe Mix - v1.91.0

Pokémon Café Mix is a unique puzzle game where the player is now the owner of a café that serves delicious treats to Pokémon.
Complete puzzles by linking together Pokémon icons to prepare drinks and dishes for your Pokémon customers as they have a wonderful time at the café!

لینک دانلود