تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار طراحی داخلی Chief Architect Home Designer Pro 2021 v22.2.0.54

Chief Architect Home Designer

نام یک نرم افزار مهندسی و تخصصی برای طراحی داخلی متعلق می باشد که مخصوص رئیسان و سرپرستان گروه های آرچیتکت طراحی شده است .  بهره مندی از تمام ابزارهای مورد نیاز معماران از مزیت و برتری این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه موجود در بازار است . با استفاده از این نرم افزار علاوه بر طراحی داخلی حرفه ای یک خانه ، قادر خواهید بود طرح نوسازی یک خانه قدیمی و نیازمند نوسازی را نیر بکشید .  با استفاده از این نرم افزار می توانید طرح های خود را بر اساس برآوردهای مالی خود انجام دهید تا در نهایت مشکلی برای شما از نظر مالی و کمبود منابع پیش نیاید . با استفاده از نرم افزار Chief Architect Home Designer و ابزار های هوشمند آن قادر خواهید بود پروژه های بسیار بزرگی را بسازید و طراحی کنید ، همچنین می توانید با استفاده از این نرم افزار نقشه های بسیار دقیقی طراحی کنید ، یکی از ویژگی های Home Designer سادگی کار با آن است و می توانید کارها و امورات طراحی خودتان را با سادگی هر چه تمام تر انجام دهید و با توجه به ابزار ها ، امکانات و گزینه هایی که در این نرم افزار وجود دارد می توانید همیشه بهترین طراحی ها را انجام دهید . امکانات

نرم افزار Chief Architect Home Designer

بدین شرح است : رابط کاربری بسیار مناسب که کار با این نرم افزار را ساده می کند ، طراحی و شبیه سازی سه بعدی نرم افزار بسیار نزدیک به واقعیت ، بهره مندی از برنامه های ساختمانی و ابزارهای CAD ، امکان طراحی و شبیه سازی بیرونی ساختمان و محوطه سازی پیشرفته ، امکان ذخیره طرح های انجام شده در حالت 360 درجه و اشتراک آن در فضای مجازی ، مشاهده و ذخیره همه کارهای انجام شده و … .
نام: Chief Architect Home Designer Pro
حجم فایل: 240 مگابایت
شرکت سازنده: Chief Architect
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v22.2.0.54
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
پیش نیاز: ویندوز 64 بیتی
رمز فایل: www.download.ir

Chief Architect Home Designer Pro

Home Designer Pro, the name of engineering and specialized software for professional interior design belongs to Chief Architect. Benefiting from all the tools needed by architects is the advantage and superiority of this software to other similar software. With this software, in addition to the professional interior design of a house, you will be able to renovate your home. With this software, you can do your designs based on your financial estimates so that there is no problem for you in the end.

لینک دانلود