دانلود بازی کامپیوتر Cities: Skylines – Campus نسخه CODEX

Cities: Skylines – Campus

یکی از دی ال سی های بازی Cities: Skylines است که بر روی توسعه ی علم و دانش و محیط های آموزش تمرکز دارد . شما وظیفه دارید تا در این عنوان به ساخت و بهبود محیط های آموزشی مانند مدرسه ها و دانشگاه ها بپردازید و همچنین هنر و دانش را گسترش دهید . دانش آموزان را به انجام کارهای علمی تشوق کنید تا کارهای بزرگ انجام دهند و از آن ها حمایت کنید تا بتوانید اعتیار و محبوبیت خود را بالاتر ببرید . شما همچنین می توانید 5 ورزشگاه را برای مسابقات ورزشی دانشگاهی بسازید یا که به آموزش و پرورش 9 استعداد جدید بپردازید . علاوه بر آن می توانید هفت سیاست جدید را به کار گیرید ، هفت دستاورد جدید را کسب کنید و از پنج نقشه ی جدید استفاده کنید . آموزش عالی را گسترش دهید تا بتوانید کشور خود را پیشرفت دهید . در

بازی Cities: Skylines – Campus

شما می توانید تیم دانشجویی خود را در یکی از ورزش های فوتبال ، بسکتبال ، بیسبال ، دو و میدانی یا شنا تشکیل دهید و سپس اعضای تیم خود را آموزش دهید ، آن ها را مدیریت کنید ، برایشان مربی استخدام کنید و سپس در مسابقه ها می توانید بلیط بفروشید و درآمد کسب کنید . در صورتی هم که در مسابقات برنده شوید ، جوایزی را به دست می آورید ، شما همچنین این امکان را خواهید تا برای تیم خود لباس های مخصوص و ویژه ای را طراحی کنید و برایشان تیم حمل و نقل و امنیتی استخدام کنید . شما می توانید مسابقات و همایش های دانشجویی بزگزار کنید ، نمایشگاه کتاب برپا کنید و از افرادی که شغلشان مرتبط با آموزش است همایت کنید تا شرایط بهتری داشته باشند و سطح آموزش را بالاتر ببرند . علاوه بر آن می توانید برای همایت از نخبه ها به آن ها کمک هزینه ی تحقیقاتی اختصاص دهید . 
نام: Cities: Skylines - Campus
حجم فایل: 6.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Colossal Order Ltd
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 7
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز - شهر سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Paradox Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Cities: Skylines - Campus - CODEX

Back to school! In Cities: Skylines - Campus, university life abounds with new area types for any sort of student - Trade School, Liberal Arts and University. Increase the reputation of your campus by attracting students and creating Academic Works to unlock new buildings. Build five types of varsity sports arenas and nine unique faculties, employ seven new policies, earn seven new achievements and take on five new maps! Campus takes higher education to new heights with everything you need to graduate magna cum laude.

لینک دانلود