تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The LEGO Movie 2 Videogame v1.0.1 نسخه مک

The LEGO Movie 2 Videogame

بازی جدیدی در سبک اکشن ماجرایی کژوال برای سیستم عامل مک می باشد . این عنوان دنباله ای بر بازی The LEGO Movie Videogame می باشد و بر اساس انیمیشن The Lego Movie 2: The Second Part ساخته شده است . گیم پلی بازی The LEGO Movie 2 Videogame این بار با تغییراتی نسبتا گسترده ای همراه بوده است و عناصری از عنوان LEGO Worlds نیز در آن دیده می شود . همچنین یک سری شخصیت های اضافی و مکانیک های مبارزه ای مانند نسخه ی اول در این بازی دیده می شود . جهان ها و شخصیت های هر دو فیلم The LEGO Movie در این بازی حضور دارند . دنیای این بازی به صورت جهان باز و وسیع می باشد و بازیکن ها می توانند به تمام مناطق آن سفر کرده و به جست و جو و اکتشاف بپردازند . بازیکن ها برای پیشروی در این عنوان در موقعیت هایی باید سازه ای را با لگوها بسازند تا بتوانند به جلو بروند . یک بخش با نام ماجراجویی های کهکشانی در این بازی وجود دارد که شامل سه مرحله می شود که هر کدام داستان یک سری از موقعیت انیمیشن این بازی را گسترش می دهد ، لحظاتی مانند تبدیل شدن Future Emmet به Rex Dangervest و کمک کردن او به اعضای لیگ عدالت . داستان این بازی درباره ی ویرانی Bricksburg است و دوستان Emmet شخصیت اصلی این عنوان نیز به دست بیگانه ها افتاده و زندانی شده است . این بیگانه ها ساکنان عجیب و غریب Systar System هستند . از آن جایی که تم اصلی بازی

The LEGO Movie 2 Videogame

فضایی است ، شما این امکان را خواهید داشت به فصا نیز سفر کنبد و در آن جا دنیاهای جدیدی را کشف کنید و همچنین مهارت های Master Building خود را آزمایش کنید .
نام: The LEGO Movie 2 Videogame
حجم فایل: 6.4 گیگابایت
شرکت سازنده: TT Games, Feral interactive
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 7
ورژن: v1.0.1
نسخه: Mac
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - کژوال
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Warner Bros. Interactive Entertainment, Feral interactive
رمز فایل: www.download.ir

The LEGO Movie 2 Videogame - Mac

The alien monster invaders have left Bricksburg in ruins and taken Emmet's friends! It is now up to Emmet and a host of heroic characters to go beyond their world and save their friends from the strange inhabitants of the Systar System. Journey into outer space, discover new worlds, and test your Master Building skills.

لینک دانلود