دانلود بازی اندروید Clash of Wizards – Battle Royale v0.17.4

Clash of Wizards – Battle Royale

دنیایی را کشف کنید که پر است از جادو ، دنیایی که در آن ارک ها ، گابلین ها ، مرده ها و انسان همواره با یک دیگر در حال جنگ و نبرد هستند تا بتوانند منطقه ی سلطنتی جادوگران را که منبع تمام جادوها است را تحت کنترل خود در بیاورند . در

بازی Clash of Wizards – Battle Royale

برج اصلی جادوگر ، دو برج کریستال و چند واحد نظامی تنها مدافعان شما در حین درگیری با دشمن ها بر سر تصاحب منطقه ی سلطنتی هستند . شما باید نیروهای خود را در مکان درست مستقر کنید و از جادوگران برای شکست دادن نیروهای دشمن استفاده کنید . شما در این بازی پس از هر نبرد پاداش هایی را دریافت خواهید کرد . شما باید به جمع آوری کارت های مختلف بپردازید و آن ها را ارتقا دهید تا بتوانید قوی تر شوید . شما باید تمام کارت ها را به دست آورید تا مجموعه ی خود را تکمیل کنید . برای پیروز شدن در نبردهای شما باید از استراتژی دقیقی استفاده کنید و همچنین موقعیت های مختلف را تجربه کنید تا بتوانید مهارت خود را بالاتر ببرید ، سپس می توانید به جمع آوری کارت ها ، غنائم و دیگر موارد ارزشمند بپردازید . شما می توانید در بخش چند نفره ی این بازی با دوستان یا دیگر بازیکن های سراسر دنیا نبرد یک به یک داشته باشید . علاوه بر آن می توانید به ایجاد قبیله بپردازید یا که به دیگر قبایل بپیوندید . گرافیک این بازی طراحی بسیار عالی و زیبایی دارد .
نام: Clash of Wizards - Battle Royale
حجم فایل: 84 مگابایت
شرکت سازنده: Play365
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 0.17.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: کارتی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Clash of Wizards - Battle Royale v0.17.4

Discover a world filled with magic. A world where Orcs, Goblins, Undead, and Humans are immersed in an endless Battle to take control of the Wizard Royale Arena, the source of all magic. The main Wizard tower, two crystals towers and some battle troops are the only defenses you have to clash with your enemies and establish control over the Arena Royale. Deploy your battle troops and cast your spells to defeat enemy battle forces!

لینک دانلود