دانلود بازی کامپیوتر Clicker Heroes 2 v0.12.0 نسخه Portable

Clicker Heroes 2

در دنیایی است که پر شده است از موجودات اسطوره ای و شما باید با آنها مبارزه کنید و آنها را شکست دهید . در این سفر باید قدرتتان را بالا ببرید و با موجوداتی که پیش روی شما قرار می گیرند مبارزه کنید تا وارد مرحله بعدی شوید ، این بازی انتهایی ندارد و همیشه در حال به روز رسانی است . اگر به خواهیم به شما گیم پلی که این بازی خواهد داشت را بگوییم چیزی در حدود 1.52e394 ساعت می شود که مدت زمان زیادی است پس خیالتان از بابت زود تمام شدن بازی راحت باشد . در بازی Clicker Heroes 2 شما در نقش Hop هستید کسی که منطقه به منطقه برای شکست دادن هیولاها می رود . اگر جایی شکست خوردید بدانید که قدرت شما کافی نیست و باید قدرتتان را ارتقا دهید پس او را به روز رسانی کنید تا قدرتش همیشه در سطح بالایی باشد . هر وقت احساس کردید که قدرتتان به حد مطلوبی بالا رفته است می توانید وارد جهان دیگری از بازی شوید و با هیولاهای قدرت مند آن دنیا بجنگید اما خیال نکنید کار ساده ای است . همچنین در

بازی Clicker Heroes 2

می توانید با جمع آوری سکه های درون بازی قدرت های لازم را برای قهرمان مورد نظر خریداری کنید و او را به روز رسانی کنید . صدها مهارت در بازی برای قهرمان شما وجود دارد که می توانید همه آنها را جهان به جهان بیاموزید و برای قدرتمند تر شدن آن ، آن را به روز رسانی کنید . این بازی زیبای کلیکی و نقش آفرینی را از دست ندهید . 
نام: Clicker Heroes 2
حجم فایل: 1.25 گیگابایت
شرکت سازنده: Playsaurus
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 6
ورژن: v0.12.0
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Playsaurus
رمز فایل: www.download.ir

Clicker Heroes 2 v0.12.0 - Portable

Clicker Heroes 2 is a game about the feeling of getting amazing powerups. You will embark on a never-ending journey to defeat mythical creatures, progressing through an infinite number of worlds. There will always be another upgrade.Hop from zone to zone to defeat monsters and purchase gear and upgrades that will help you reach higher zones.

لینک دانلود