تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Code Rocket for Visual Studio v2.13 نسخه ویندوز

Code Rocket

نام یکی دیگر از افزونه های نرم افزار ویژوال استودیو می باشد که توانایی یکپارچگی بسیار خوبی را با رابط کاربری بصری و منحصر به فرد و ویرایش نمودار های جریان مختلف بر روی IDE ویژوال استودیو دارا بوده و برای بهبود کار آیی و کاهش هزینه های ناشی از توسعه پروژه های نرم افزاری طراحی و ساخته شده است و توانایی پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی مانند سی ، سی شارپ و سی پلاس بلاس را دارا می باشد و به شما امکان می دهد تا بتوانید با استفاده از دو حالت نمایش طراحی بتوانید مراحل توسعه نرم افزار و جریان کنترل مراحل نمودار را به وسیله انگلیسی بسیار ساده نمایش داده و بیان کنید. همچنین دو حالت نمایش قابلیت همگام سازی و ویرایش را دارا می باشند و در صورت ویرایش یکی از حالت ها دیگری قابلیت به روز شدن به صورت خودکار را دارا می باشد.

نرم افزار Code Rocket for Visual Studio

همچنین با همراه داشتن موتور تولید کد که به منظور تولید Syntax به صورت خودکار طراحی شده به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید تمرکز خود را بر روی تلاش بر روی الگوریتم های واقعی متمرکز نموده و مستندات دقیق پروژه را در فرمت های HTML و فرمت های رایج برای اشتراک گذاری راحت بین اعضای تیم ذخیره نمایید.

ویژگی های نرم افزار Code Rocket:

توانایی مشاهده و ویرایش طراحی با استفاده از انگلیسی ساده

توانایی مشاهده و ویرایش طراحی با استفاده از نمودار جریان

توانایی تولید مستندات دقیق طراحی در فرمت HTML و فرمت های رایج

پشتیبانی از عیب یابی قدم به قدم ، پشتیبانی از Visual Basic

توانایی تولید طراحی از کد سی شارپ ، سی پلاس پلاس ، C و تولید کد از طراحی

توانایی کاهش زمان و هزینه برای توسعه نرم افزاری ، توانایی ایجاد نمودار از شبه کدها

توانایی تولید اسکلت کد نرم افزار از طراحی های تولید شده

نام: Code Rocket for Visual Studio
حجم فایل: 7.69 مگابایت
شرکت سازنده: Visual Studio
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Code Rocket for Visual Studio

Code Rocket for Visual Studio integrates our unique and intuitive pseudocode and flowchart editors into your Visual Studio IDE and has been specifically designed to improve the efficiency and reduce the cost of software development projects. Code Rocket for Visual Studio supports C#, C/C++ and Visual Basic code design and visualization Code Rocket for Visual Studio consists of two design views: a Pseudocode Editor and Flowchart Editor.

لینک دانلود