تبلیغات
تبلیغات

معرفی بازی آنلاین و رایگان Cogret

Cogret

یک بازی ترسناک می باشد که داستان آن در آینده اتفاق می افتد و شامل حالت های مختلفی از جمله بخش زامبی ، بخش چند نفره ی آنلاین و صد البته یک بخش کمپین داستانی حماسی می شود . داستان بخش کمپین

بازی Cogret

از سال 2020 میلادی شروع می شود ، زمانی که یک ویروس کشنده در سر تا سر جهان پخش می شود و بیش از 80 درصد جمعیت انسان ها را می کشد و به زامبی تبدیل می کند . انسان های باقی مانده نیز تصمیم به پیدا کردن یک پناهگاه و محلی برای زندگی در فضا می گیرند و همچنین تلاش خود را برای متوقف کردن این ویروس انجام می دهند . سپس در سال 3201 انسان ها تصمیم می گیرند که به زمین بازگردند و به همین منظور یک یگان ویژه با نام COGRET را به زمین می فرستند تا تمام انسان های تبدیل شده به زامبی باقی مانده را نابود کنند و دوباره بتوانند آن جا را مانند قبل به یک مکان برای زندگی تبدیل کنند . 
نام: Cogret
شرکت سازنده: Ashnell Marchand
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - چند نفره آنلاین
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Ashnell Animations
رمز فایل: www.download.ir

Cogret

In the year 2020 a deadly virus spread through the globe killing 80% of humanity and turning them into "zombies", the remaining humans were forced to seek shelter in space while they figure out how to stop the deadly virus. In the year 3201, the humans decided to send to Earth a special unit called COGRET to kill and clean the remaining humans that wear infected with the virus to restore the Earth.

لینک دانلود