تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Color Defense v1.7

Color Defense

یک بازی استراتژی برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید با قرار دادن سلاح ها در مسیر توپ های رنگی آن ها را از بین ببرید این توپ های رنگی قصد دارند تا به یک راکتور انرژی حمله کنند و وظیفه شما این است که با استفاده از سلاح های مختلف جلوی این حملات را بگیرید و نگذارید تا آن ها به هدفشان دست پیدا کنند . مراحل اولیه بازی بسیار ساده است و شما به راحتی می توانید توپ های رنگی را از بین ببرید و امتیاز کسب کنید اما هر چه به مراحل بالاتر صعود می کنید دشمن ها قوی تر می شوند و شما برای از بین بردن آن ها باید سلاح های خود را تقویت کنید . در این بازی شما باید با استراتژی ها و تاکتیک های هوشمندانه سلاح ها را در مکان های مناسبی قرار دهید تا به توانید بر دشمنان چیره شوید . در

Color Defense

سلاح ها دارای پنج رنگ مختلف همچون آبی ، سبز ، زرد ، قرمز و بنفش می باشند که هر کدام از رنگ ها دارای توانایی های منحصر به فردی هستند . بازی دارای گرافیک فوق العاده و گیم پلی دو بعدی همراه با موسیقی خارق العاده  می باشد .
نام: Color Defense
حجم فایل: 68 مگابایت
شرکت سازنده: McPeppergames
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژِی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Color Defense - v1.7

The ultimate towerdefense action strategy game! "Color Defense" is the top conquest base game for both casual players and strategy action fans! A unique TD gaming experience with lots of action and turret strategy!

لینک دانلود