دانلود بازی Commandos 2 HD Remaster v1.10 نسخه Razor1911

به روز رسانی :

1398/12/06 نسخه v1.10 Razor1911 اضافه شد.

Commandos 2 – HD Remaster

برایتان جنگ جهانی دوم را شبیه سازی میکند. نسخه ابتدایی این بازی با بازخورد های فوق العاده ای رو به رو شد، و طرفداران آن به شدت منتظر نسخه جدیدی از آن بودند. در E3 2019 نسخه دوم این بازی معرفی شد که در زمان جنگ جهانی دوم است. این بازی در 24 ژانویه سال 2020 (4 بهمن ماه سال 98) منتشر خواهد شد. کنترل گروهی از کماندو هایی که باید شجاعانه از خاک دشمن عبور کنند به دست بگیرید. به آنها بیاموزید که چگونه مبارزه کنند و سپس آنها را به میدان جنگ اعزام کنید. نسخه بتای بازی Commandos 2 – HD Remaster از دو هفته پیش در دسترس کاربرانی که نسخه پیش فروش آن را خریداری کرده بودند قرار گرفته است. از مهارت های خود برای پیروزی در ماموریت هایی از جنگ جهانی دوم استفاده کنید. در مقر های مختلف اسکان کرده و آنجا را پایگاه خود کنید. سیستم های محافظتی خود را ارتقا داده و نیرو های مختلفی را برای پاسبانی دادن به اطراف پایگاه اعزام کنید. در همین حین نیروهای تازه وارد را آموزش داده و آن ها را در مبارزات مختلف همراه خود به نبرد ببرید. راز موفقیت در

بازی Commandos 2 – HD Remaster

مخفی کاری است، به این صورت که باید تمام تلاش خود را بکنید تا کارهایتان را بدون ایجاد کوچترین صدایی به پایان برسانید، این نکته در حملات ارزش بالاتری خواهید داشت، شما باید در حملات خود به آرامی پیش رفته و دشمن را غافلگیر کنید، به نحوی که دشمن راهی برای مقابله با شما یا فرار نداشته باشد و به سادگی تسلیم شما شود. اولین سری این بازی در سال 1998 منتشر شده است. که از همان ابتدا با استقبال های فراوان توانست نسخه های جدیدتری را تولید و منتشر کند. تیم کوچکی از سربازان که هرکدام توانایی های مختلفی دارند ایجاد کرده و به صورت مخفیانه به دشمن حمله کنید. 
نام: Commandos 2 - HD Remaster
شرکت سازنده: Yippee! Entertainment و Pyro Studios
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.10
نسخه: Razor1911
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - استراتژی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Kalypso Media Digital
رمز فایل: www.download.ir

Commandos 2 HD Remaster v1.10 - Razor1911

Relive the real-time tactics masterpiece that defined the genre like no other: Originally developed by the legendary Pyro Studios, Commandos 2 - HD Remaster is a true homage to one of gaming’s most celebrated masterpieces. Experience Commandos 2 Men of Courage like never before in high definition with reworked controls, UI and tutorial.

لینک دانلود