تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ComponentOne Ultimate v2020.1.1.416 نسخه ویندوز

ComponentOne Ultimate

یک نرم افزار فوق العاده بوده که به شما اجازه میدهد تا برای انواع متفاوتی از پروژه ها محیط برنامه نویسی ایجاد کنید. در حقیقت

نرم افزار ComponentOne Ultimate

تنها شامل یک برنامه نبوده بلکه چندین نرم افزار مختلف همگی دستس به دست هم داده تا کاربران بتوانند در زمینه های مختلف یک برنامه نویسی عالی را به ارمغان آورند. به راحتی زبان های NET, JavaScript و Xamarin را در محیطی فوق العاده بنویسید. هدف اصلی ComponentOne Ultimate صرفه جویی در زمان و از همه مهم تر ایجاد یک نرم افزار حرفه ای و خلاقانه میباشد. به کمک نرم افزار پیش رو میتوانید طیف گسترده ای از نرم افزار ها در عناوین مختلف نظیر ویندوز، وب، آیفون، اندروید و… را در یک محیط بسیار حرفه ای ایجاد کرده و از آنها کسب درآمد کنید. تنها چیزی که نیاز است به آن فکر کنید طراحی حرفه ای برنامه و کد نویسی آن می‌باشد، برنامه شرایط مورد نیاز را برای شما ایجاد خواهد کرد. ممکن است تا به الان برنامه های زیادی را کدنویسی و ایجاد کرده باشید اما همیشه یک جای کار اشکال داشته است، برخی از گرافیک نرم افزار خود راضی نیستند و برخی هم از عملکرد آن. اما دیگر نیاز به نگرانی درباره هیچ کدام نیست، چراکه این برنامه تمامی این مشکلات را برطرف به شما کمک میکند تا یک اپلیکیشن با گرافیک فوق العاده و عملکرد بی‌نظیر عرضه کنید.
نام: ComponentOne Ultimate
حجم فایل: 891 مگابایت
شرکت سازنده: GrapeCity
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ComponentOne Ultimate v2020.1.1.416

ComponentOne product, or abbreviated C1 GrapeCity one of the best collections of components for .NET programming is produced. ComponentOne Studio Ultimate Collection complete set of components for the company ASP.NET, WinForms, ActiveX, and more. Save time and focus more on your business logic with this complete, fast and flexible toolkit of UI controls for .NET, JavaScript and Xamarin.

لینک دانلود