تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Coolmuster Android Backup Manager v2.0.61 ویندوز

Coolmuster Android Backup Manager

نرم افزاری کاربردی برای تمامی کسانی است که از گوشی های اندرویدی استفاده می کنند . با این نرم افزار می توانید قبل از ، از دست دادن اطلاعات مهمتان از روی گوشی هوشمند اندرویدتان از آنها یک نسخه پشتیبان تهیه کنید ، مثل مخاطبین ، پیام های کوتاه ، تصاویر ، اسناد و فایل های مهم و … . همچینین با نرم افزار Coolmuster Android Backup Manager قادرید که هر موقع که خواستید اطلاعات مهم را بر روی گوشی جدید و یا هر گوشی اندرویدی دیگر پیاده سازی و بازگردانی کنید . اگر همیشه به دنبال نرم افزاری برای تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه اندرویدی خودتان بوده اید و نسخه مناسبی از نرم افزار را پیدا نمی کردید این نرم افزار همان است که به دنبالش بوده اید و مطمئنا همه نیاز های شما را برطرف می کند . از دیگر امکانات

نرم افزار Coolmuster Android Backup Manager

می توان به : پشتیبان گیری از دستگاه های اندروید تنها با یک کلیک ساده ، بازگردانی اطلعات از دست رفته یا برگداندن اطلاعات بر روی یک گوشی دیگر با یک کلیک ، امکان اتصال و جا به جایی اطلاعات به کمک WiFi یا USB ، سازگاری بالا و انتقال سریع اطلاعات و … اشاره کرد .
نام: Coolmuster Android Backup Manager
حجم فایل: 22 مگابایت
شرکت سازنده: Cool Muster
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.0.61
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Coolmuster Android Backup Manager - v2.0.61

It’s better to back up your Android phone data before it really gets lost, such as contacts, SMS, photos, documents, etc.Also, if you need to restore Android phone backup to a new Android phone, this topnotch Android backup software, can empower you to realize all your demands on Android backup and restore without any hassles.

لینک دانلود