تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Corel VideoStudio MyDVD v3.0.122.0 – Win

Corel VideoStudio MyDVD

یک نرم افزار کاربردی در زمینه ویدیو های درون DVD  بوده که به شما اجازه میدهد تا ویدیو ها و کلیپ هایتان را در دی وی دی دسته بندی کرده و سپس از آنها استفاده کنید. منو و فهرست های مورد علاقه خود را ایجاد کرده و آنها را سفارشی سازی کنید. ایجاد فهرست و مرتب کردن و دسته بندی ویدیو ها در دی وی دی باعث میشود تا شما بتوانید آسان تر به بررسی و مشاهده آنها بپردازید، این حالت برای سریال ها بسیار کارآمد تر خواهد بود، به صورتی که میتوانید تمامی قسمت های یک سریال را در

نرم افزار Corel VideoStudio MyDVD

در فهرستی خاص برده و از دیگر فیلم ها جدا کنید. همچنین میتوانید سریال ها و فیلم هایتان را فصل بندی کنید. کار با Corel VideoStudio MyDVD بسیار ساده بوده و همین امر باعث شده تا بازخورد های فوق العاده ای را دریافت کند. برای شروع یکی از ده قالب موجود در برنامه را انتخاب کرده و به سفارشی سازی آن بپردازید. کلیپ های خود را برروی قالب مورد نظر بکشید تا بتوانید یک مجموعه فوق العاده از فیلم های خود ایجاد کنید. تغییر تصویر پشت زمینه، امتیاز دهی شخصی به هر فصل و… همگی از ویژگی های فوق العاده برنامه به حساب میایند. همچنین میتوانید فیلم ها و یا خاطراتتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. در نهایت برای فایل ها میتوانید آنها را به دو صورت ISO و یا رایت DVD ذخیره کنید.
نام: Corel VideoStudio MyDVD
حجم فایل: 306 مگابایت
شرکت سازنده: Corel Corporation
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.0.122.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Corel VideoStudio MyDVD v3.0.122.0 - Win

Make every project fabulous and fun to navigate with creative custom menus and chapters. Choose from one of dozens of pre-loaded, customizable templates to get started quickly! Finish your video with professional-looking templates, and store your favorite memories of family trips and special events on disc!

لینک دانلود