تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی آنلاین Counter-Strike Global Offensive Warzone

Counter-Strike Global Offensive

جدیدترین نسخه از بازی CS: GO می باشد که هیچ نیازی به برنامه ی Steam ندارد . این بازی اکشن اول شخص شوتر چند نفره از زمان انتشار خود در سال 2012 تا سال 2018 پولی بود و شما باید نسخه ی اصلی آن را خریداری می کردید تا بتوانید آن را تجربه کنید یا که آن را با دیگران بازیکن ها به صورت آنلاین بازی کنید . به همین دلیل از همان موقع نسخه های غیر رسمی این بازی نیز محبوبیت بسیار بالایی پیدا کردند . این نسخه ها به شما این امکان را می دادند که به صورت رایگان بازی را تجربه کنید و حتی به صورت رایگان بتوانید آن را آنلاین بازی کنید . برای تجربه کردن بازی Counter-Strike Global Offensive  به هیچ وجهی لازم به داشتن Steam نیست ، در حالی که تمام محتویات نسخه ی اصلی در این نسخه نیز موجود است و می توان بخش چند نفره ی آن را به صورت آنلاین نیز تجربه کرد . تازه این نسخه یک سری ویژگی های اضافه و مخصوص نیز دارد که توسط دیگر کاربران ساخته شده اند و تجربه شان می تواند بسیار جالب باشد ؛ مانند یک سری حالت برای بازی که در نسخه ی اصلی نیستند . این نسخه شامل یک به روز رسان داخلی نیز است که اگر بخواهید می توانید از درون بازی آن را آپدیت کنید و جدیدترین تغییرات و محتواها را دریافت کنید . نصب بازی

Counter-Strike Global Offensive

خیلی راحت است و درد سری ندارد ، با تمام ویندوزها سازگار است و می تواند بدون محدودیت از تمام محتویات آن استفاده کرد ، می توانید به صورت تک نفره آن را بازی کنید و از بات ها برای کنترل هم تیمی ها استفاده کنید ، یا که می توانید وارد بخش آنلاین شوید و با دیگران بازیکن های این نسخه آن را تجربه کنید . 
نام: Counter-Strike Global Offensive
حجم فایل: 8.7 گیگابایت
شرکت سازنده: Valve, Hidden Path Entertainment
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - اول شخص شوتر - چند نفره
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Valve
رمز فایل: www.download.ir

Counter-Strike Global Offensive Warzone

“Counter-Strike took the gaming industry by surprise when the unlikely MOD became the most played online PC action game in the world almost immediately after its release in August 1999,” said Doug Lombardi at Valve. “For the past 12 years, it has continued to be one of the most-played games in the world, headline competitive gaming tournaments and selling over 25 million units worldwide across the franchise. CS: GO promises to expand on CS’ award-winning gameplay and deliver it to gamers on the PC as well as the next gen consoles and the Mac.”

لینک دانلود