تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Cover Fire: Shooting Games PRO v1.21.3

به روز رسانی :

1399/08/12 نسخه v1.21.3 اضافه شد.

Cover Fire: Shooting Games PRO

وظیفه شما در این بازی این است که به بهترین تیرانداز و تک تیرانداز بدل شوید نسخه پرو این بازی به صورت رایگان و به شکل آفلاین در اختیار شماست و می توانید بدون نیاز به اینترنت از این بازی زیبا لذت ببرید . بازی Cover Fire: Shooting Games PRO به گونه ای است که شما در نقش یک تک تیرانداز پنهان هستید و باید دشمنانتان را از راه دور نابود کنید . در این نسخه از یک حالت جدید به نام Sniper FPS Black Ops رونمایی می شود که شما در مدت زمان اندکی باید تعداد مشخصی از دشمن را نابود کنید و هر دشمنی که از بین بردید 3 ثانیه به زمان نهایی شما اضافه می شود پس تا می توانید باید دشمنانتان را نابود کنید و امتیاز بیشتری را کسب کنید . حالا وقت آن است که به یک تک تیرانداز نخبه تبدیل شوید و هنر خود را در خط مقدم جبهه به نمایش بگذارید شلیک کنید و از بین ببرید و هرچه می توانید در این بازی اعتیاد آور بیشتر زنده بمانید تا بتوانید از همراهان خود از راه دور مراقبت کنید و دشمنانی که از چشم آنها پنهان است را شما از بین ببرید و آنها را پشتیبانی کنید . بعضی از ویژگی های

بازی Cover Fire: Shooting Games PRO

بدین شرح است : تجربه جدید از بازی با چنین سبکی که به مقاومت و فرماندهی در این نوع جنگ ها می پردازید ، اسلحه خود را بردارید و با بارش گلوله بر سر دشمنان آنها را نابود کنید ، کنترل مدرن بازی که به شما یک بازی سرگرم کننده و اعتیاد آور هدیه می دهد و دلتان میخواد ساعت ها پای بازی بنشینید ، گرافیک HD با محیطی تخریب پذیر که همه چیز را با شما و سربازانتان در تعامل مستقیم قرار می دهد ، وجود حالت مبارزه آنلاین که با دیگر بازیکنان می توانید به رقابت بپردازید و با هم مسابقه دهید تا نهایتا یک نفر زنده بماند و ….  .
نام: Cover Fire: Shooting Games PRO
حجم فایل: 277+29 مگابایت
شرکت سازنده: Genera Games
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.21.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 18 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Cover Fire: Shooting Games PRO v1.21.3

Your duty is to lead the battle and become the best shooter and sniper. Download now for free one of best offline shooting games on mobiles . New mode: Sniper FPS Black Ops. You received the call for duty of defeat all enemies the time runs out. Racing against the time and shoot! Each target adds 3 seconds to survive .

لینک دانلود