دانلود بازی کامپیوتر Crawling Of The Dead نسخه کرک شده VREX

Crawling of the Dead

بازی واقعیت مجازی روگ لایک سخت و چالش برانگیزی است که خیلی از بازیکن ها منتظر آن بودند . شمشیر بازی در این عنوان واقع گرایانه تر از هر بازی ای طراحی شده و تا به حال مانند آن را در هیچ اثری مشاهده نکرده اید .

بازی Crawling of the Dead

در سیاه چاله هایی جریان دارد که به صورت تصادفی تولید می شوند و هر کدامشان با یک دیگر فرق دارند و شما در آن ها با دشمن های پلیدی رو به رو خواهید شد و می توانید با جست و جو در آن ها رازهای مخفی را کشف کنید و همچنین وسایل و تجهیزاتی بسیار خوبی برای خودتان پیدا کنید . گیم پلی این بازی بسیار سخت و چالش برانگیز است و شامل مواردی چون ساخت و ساز و ارتقا یافتن نیز می شود و هر بازیکنی نمی تواند آن را به راحتی پیش ببرد و موفق شود . شما همچنین می توانید گوهرهای مردگان را نیز جمع آوری کنید و از آن ها برای ارتقا دادن خود استفاده کنید . اتمسفر این بازی بسیار تاریک است . علاوه بر گیم پلی استادانه ی این بازی که تنها مناسب حرفه ای هاست و سیاه چاله های آن که به صورت تصادفی تولید می شوند ، این بازی یک داستان بسیار جذاب نیز دارد و توسعه دهندگان هیچ مکانی را بدون فکر در بازی نگذاشته اند .
نام: Crawling Of The Dead
حجم فایل: 829 مگابایت
شرکت سازنده: Running Pillow
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی - واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Running Pillow
رمز فایل: www.download.ir

Crawling Of The Dead - VREX

Dungeon crawler with hardcore VR swordplay and dark atmosphere. Dungeon filled with brutal enemies & secrets is waiting for you. Pick up your sword & shield and try to uncover the secrets of that place. Use loot to craft better weapons and collect essence of the dead to level up. "For how long I've been here? I almost forgot... focus... who am I? No! I don't... I don't wanna become... hollow... as... THEM! But... maybe... it’s already too late...”

لینک دانلود