تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Creator’s Chasm نسخه PLAZA

Creator’s Chasm

یک بازی کوتاه سورئال بقای ترسناک استعاری که می خواهد دوباره  تلاش ها برای پایان یک پروژه ی هنری نشان بدهد . وارد یک دنیای سورئال وحشی شوید که در آن هیولاها وجود دارند و شما به عنوان یک هنرمند باید با این هیولاها رو در رو شوید که این کار اضطراب و چالش های بسیار زیادی دارد . فرقی ندارد که یک نقاش ، برنامه نویس ، موسیقی دان ، نویسنده یا هر چیز دیگری باشید ، به هر حال باید این کار را انجام دهید .

بازی Creator’s Chasm

شامل 4 فصل کوتاه می شود که یکی شان حال و هوای بازی های پلتفرمر را دارد ، دو تا از آن ها به صورت مخفی کاری هستند و آن یکی به صورت تیر اندازی می باشد . این بازی شامل یک سری محتوای سفارشی مانند مدل ، موسیقی و انیمیشن می شود . محیط های بازی اتمسفر فوق العاده ای دارند و به خوبی با حس و حال آن فصل هماهنگ می باشند . یک موسیقی آرام و جذاب هم در این بازی وجود دارد که توسط Mattia Cupelli تنظیم شده است . 
نام: Creator's Chasm
حجم فایل: 699 مگابایت
شرکت سازنده: (no-end-parens Studio)
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: ((no-end-parens Studio
رمز فایل: www.download.ir

Creator's Chasm - PLAZA

A short surreal survival horror/metaphor representing the struggle of finishing artistic projects.Enter a surreal world crawling with monsters representing the anxieties and challenges you are too afraid to meet face to face as an artist - whether you're a painter, programmer, musician, writer, or otherwise. Key Features: 4 short chapters:  1 platforming chapter, 2 stealth horror chapters, 1 shooter horror chapter.

لینک دانلود