تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Creatura نسخه کرک شده Portable

Creatura

یک بازی شبیه سازی است که در آن یک آزمایشگاه ژنتیک به دست شما سپرده می شود . شما در این آزمایشگاه می توانید DNA موجوداتی که در محوطه شما پر است را تغییر دهید و موجوداتی جدید را پدید آورید . وظیفه شما بررسی نظریه تکامل است و شما باید از چند سلولی ها در آزمایشگاهتان مراقبت کنید و با چشمان خودتان میلیاردها سال تکامل را ببینید و باور کنید . در آزمایشگاه شما  از ارگانیسم های تک سلولی همانند جلبک ها که در آب زندگی می کنند گرفته تا حیوانات پیچیده ای که در باغ های سرسبز زندگی می کنند ، وجود دارد و شما باید از همه آنها مراقبت کنید . همچنین در بازی Creatura باید یادداشتهای منحصر به فرد خود را با گونه هایی که هنوز کشف نشده اید ، کامل کنید و جانوران و گیاهان خود را با ویرایشگر معتبر DNA ویرایش کنید و یاد بگیرید که چگونه ابزارها و تکنیک های مدرن مانند CRISPR و GMO با جزئیات کار می کنند و از آز آنها استفاده کنید تا توالی هایی که ناپدید شده اند را پیدا کنید و آنها را به زنجیره تکامل وارد کنید . این بازی دارای یک حالت ماسه بازی یا Sand Box است که در آن می توانید بدون وقفه و بدون هیچ داستانی بازی را ادامه دهید و ببینید تا کجا پیشرفت می کنید . همچنین می توانید ویواریوم هایی که نوعی بیوم کوچک برای نگه داری گیاهان است را تولید کنید و برای کسب درآمد به فروش برسانید . در

بازی Creatura

می توانید : گیاهان مصنوعی خلق کنید ، ویواریوم های زیبای گیاهی را برای درآمد بسازید و بفروشید ، درک عمیق و مفهومی از DNA و توالی آن بیابید ، تغییرات را در توالی ژنی با GCAT و ویرایشگر معتبر DNA تغییر دهید ، کلون هایی از گیاهان و موجودات ساده بسازید و راز تکامل را پیدا کنید . 
نام: Creatura
حجم فایل: 176 مگابایت
شرکت سازنده: Koksny.com
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 8
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Koksny.com
رمز فایل: www.download.ir

Creatura - Portable

In Creatura, design and take care of enclosures full of animals and plants grown from scratch, using scientifically accurate natural/artifical selection and DNA editing. Make an epic journey over billions years of evolution, from single cell organisms sharing water with algae, to complex animals living in lush gardens. Manage and recreate fully customizable vivariums, while carefully balancing biomes characteristics to sustain perfect ecosystems. Fulfil unique almanac with species yet to be discovered, and edit your own fauna & flora with authentic DNA editor, learning how modern tools and techniques like CRISPR and GMO work in detail.

لینک دانلود