دانلود بازی اندروید قلعه سایبر Cyber Fortress v1.6

Cyber Fortress

نام بازی چند نفره و بسیار هیجانی که به تازگی بسیار محبوب شده و مخاطبان زیادی را جذب خود کرده است . در این بازی شما می توانید به صورت آفلاین و آنلاین شرکت کرده که البته در حالت آنلاین و شرکت در نبرد با حریفان واقعی بسیار جذاب تر و هیجانی تر می باشد . بازی دارای نقشه های مختلف با ویژگی هایی کاملاً متفاوت می باشد که شما می توانید به سلیقه خود از میان آنها انتخاب کرده و با دیگر افراد در آنجا به نبرد بپردازید ، برای خود دیوار هایی دفاعی بسازید ، ساختمان های اطراف خود را شناسایی کنید ، استراتژی جنگی خود را انتخاب کرده ، سلاح هایی متفاوت را برای خود برداشته و به جنگ بروید ، شما می توانید با از بین بردن حریفان خود سلاح و امتیاز های آنها را برای خود به دست آورید و با استفاده از امتیاز های خود در بازی آیتم های جدید را در بازی خریده و سطح خود را افزایش دهید . بازی دارای ویژگی های جنگی بسیار جالبی می باشد که آن را از دیگر بازی های اکشن pvp جدا خواهد کرد . بازی Cyber Fortress دارای گرافیکی 3 بعدی و بسیار با کیفیت می باشد که مخاطب را به سرعت جذب خود خواهد کرد .
نام: Cyber Fortress
حجم فایل: 151 مگابایت
شرکت سازنده: First Anvil Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - تیر اندازی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Cyber Fortress - v1.6

a multiplayer online and offline game in the world of cyberpunk. Forget about the limitations, a huge battle ground in a distant desert, play in new modes: solo, duo. Survive from these buildings in this jungle.
Collect loot, look for rivals, build defenses. Simple controls as well as special abilities will provide you with plenty of opportunities for survival!

لینک دانلود