دانلود بازی کامپیوتر داهالو DAHALO Update 1 نسخه CODEX

به روز رسانی :

1398/12/29 آپدیت DAHALO Update 1 - CODEX اضافه شد.

Dahalo

بازی اکشن ای می باشد که زندگی در جنوب ماداگاسکار را به تصویر می کشد. این منطقه به دلیل وجود راهزنان گاو دزدی که خود را داهالو ( Dahalo ) می نامند، شناخته می شود. شما در این بازی می توانید سه شخصیت را کنترل کنید که هرکدام اقداماتی مهم در زمینه کمک به مردم و پایداری جامعه و همچنین توسعه و پیشرفت جامعه خود در ماداگاسکار انجام می دهند. شخصیت اول Rohy می باشد که شخصیتی مردمی دارد. شخصیت دوم Soa نام دارد که قبلا یکی از اعضای گروه راهزنی Dahalo بود و شخصیت سوم عضو ارتش است که نام او مشخص نیست. با کنترل این سه شخصیت می توانید با راهزنان زیادی مبارزه کنید، آنها را شکست دهید و به جامعه خود کمک کنید.

بازی DAHALO

یک بازی شوتر سوم شخص می باشد که مهارت های شما در مقابله با رئیس ( Boss ) های قدرتمند و مجهز به سلاح های کشنده به چالش می کشد. آیا به سادگی تسلیم می شوید یا با کمک یکدیگر و با استفاده از سلاح های قدرتمند به جنگ با داهالو میروید و آنها را شکست می دهید؟ 
نام: DAHALO
شرکت سازنده: LOMAY
نسخه: CODEX
آپدیت: Update 1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: LOMAY
رمز فایل: www.download.ir

DAHALO - CODEX + Update 1

The Dahalo [/ b] is a phenomenon that still ravages our country currently and the State has yet to find solutions. The number of victims in 2017 +4 000 deaths and continues to increase. The Dahalo phenomenon is important because it affects the whole Malagasy population, its history deserves to be told.

لینک دانلود