دانلود بازی کامپیوتر Damn Dolls نسخه کرک شده DARKSiDERS

Damn Dolls

یک بازی اول‌شخص اکتشافی است که شما را در نقش دختری به نام سوزی قرار می‌دهد. ماجرا ازاین‌قرار است که دوست صمیمی او آنا به طرز عجیب و مرموزی ناپدید شده است و هیچ خبری از او نیست. آخرین جایی که آنا دیده شده بود در نزدیکی یک خانه‌ی متروکه در اعماق جنگل است که پیشینه وحشتناکی دارد. صاحب قبلی این خانه به آدم‌ربایی و کشتن یک دختر متهم شده بود و به همین خاطر توسط ساکنان محلی به مرگ محکوم شده و کشته شده بود. پیدا کردن منابع و مهمات از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در همه‌جا به دنبال آن‌ها باشید. بر روی دیوارها و در بخش‌های پنهانی و تاریک گیم پلی یادداشت‌ها و آیتم‌هایی وجود دارد که در مشخص کردن و شفاف‌سازی ابعاد مختلف داستان به شما کمک می‌کند. محیط

بازی Damn Dolls

به آمریکای دهه 80 شباهت و همخوانی زیادی دارد. هدف نهایی این است تا از حمله عروسک‌های وحشتناک نجات پیدا کرده و منشأ شیطانی که در خانه مخفی است را پیدا کند و سپس در سریع‌ترین زمان ممکن خانه را ترک کنید.
نام: Damn Dolls
حجم فایل: 277 مگابایت
شرکت سازنده: Rodrigo Riquetto
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - ترسناک - بقا - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Rodrigo Riquetto
رمز فایل: www.download.ir

Damn Dolls - DARKSiDERS

You are Suzi and your best friend "Ana" is missing.
The only evidence you have is that "Ana" was seen near an abandoned house in the forest and the former owner of the property was killed by local residents for being accused of kidnapping and killing a girl.

لینک دانلود