تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Dark Places نسخه کرک شده PLAZA

Dark Places

یک بازی ترسناک است که در جهانی سورئال و مملو از کابوس، توهم و موجودات عجیب روایت می‌شود! سازندگان بازی Dark Places برای ایجاد اتمسفری سنگین و وحشتناک از اصول علم روانشناسی استفاده کرده‌اند و به همین خاطر با تجربه‌ای جذاب و منحصربه‌فرد روبه‌رو هستیم. شخصیت اصلی بازی یک شکارچی شیاطین است که سؤالات زیادی ذهن او را مشغول کرده و به دنبال یافتن جواب، ماجراجویی‌های سرگرم‌کننده‌ای آغاز کرده است.  کنجکاوی و عطش او برای رسیدن به جواب باعث شده تا به مرز جنون رسیده و با توهماتی که حتی از موجودات شیطانی نیز ترسناک‌ترند روبه‌رو شود. موسیقی زمینه بازی کاملاً با جو سنگین و ترسناک آن در تناسب قرار دارد و به ارائه‌ی تجربه‌ای بهتر و واقعی‌تر کمک شایانی می‌کند. در گیم پلی

بازی Dark Places

معماها و پازل‌های زیادی وجود دارد که تنها با دقت در جزئیات بازی و خواندن دقیق یادداشت‌ها می‌توان آن‌ها را حل کرد و پشت سر گذاشت. 
نام: Dark Places
حجم فایل: 857 مگابایت
شرکت سازنده: Madbox Entertainment
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Madbox Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Dark Places - PLAZA

Dark Places is a psychological single-player game set in a surreal world filled with horrific creatures and nightmarish delusions. You play as a daemon hunter desperately searching for answers and slowly descends into madness.

لینک دانلود