تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید مهاجم تاریکی Dark Raider v1.0

Dark Raider

نام بازی داستانی که در آن مردم خبر از دنیایی تاریک و پر از ظلم و ستم را شنیده اند و به انتظار آن نشسته اند ، اکنون خشم خدا برانگیخته شده است و دنیا در تاریکی مطلق فرو رفته است . هرج و مرج به چیزی عادی تبدیل شده است و ظلمت حکومت می کند . شما به عنوان سربازی نیرومند و قدرتمند برای آخرین امید های بشریت قیام کرده اید و با این تاریکی و دشمنان خواهید جنگید . سلاح های خود را آماده سازید و با هر توانایی و استراتژی ممکن به جنگ رفته و دشمنان را نابود سازید . بازی دارای گرافیکی 2 بعدی و پیکسلی دارد ولی این مورد از طراحی های خود بازی بوده تا جو بهتری از بازی را نشان دهد .

بازی Dark Raider

دارای گیم پلی ساده ولی بسیار سرگرم کننده و حتی اعتیاد آور می باشد که هر مخاطب بازی های اکشن را جذب خود خواهد کرد . ماموریت های شما مختلف بوده ولی جنگیدن در تمامی این ماموریت ها کار شما می باشد و باید با جمع آوری غنایم جنگی سلاح های خود را قدرتمند تر ساخته و به نبرد های سخت تر در بازی بروید . در بازی بیش از 20 boss یا رییس مختلف وجود خواهد داشت که مبارزه با آنها بسیار دشوار بوده و هر کدام از آنها نماد پایان یافتن یک فصل از بازی می باشند .
نام: Dark Raider
حجم فایل: 162+162
شرکت سازنده: Triniti Interactive Studios Limited
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - مبارزه ای
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Dark Raider - v1.0 + Mod

Apocalypse has come. It had been prophesied centuries ago, and people all over the world of Ylkis were expecting it, ready to one day face the wrath of the Gods.

لینک دانلود