تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اکشن مهاجم تاریک Dark Raider نسخه GoldBerg

Dark Raider

یک بازی اکشن و ماجرایی با گرافیک 2 بعدی است و در دنیایی است که آخر الزمان شده است و هرج و مرج در دنیا حکمرانی می کند . اکنون در این دنیا موجودات شیطانی و ماورایی پایشان باز شده است و همه جا را به آشوب کشیده اند و قصد دارند همه انسان ها را از بین ببرند . سال ها پیش این رویداد پیش بینی شده بود و در آن پیش بینی آمده بود که روزی می رسد که موجودات پلید و اهریمنی پا به دنیای انسان می گذارند و دنیا را پر از هرج و مرج می کنند و باید برای آن روز آماده بود اما هیچ کسی آن را جدی نگرفت . در همین حال گروه هایی قهرمانانی را وارد دنیا کردند تا جلوی این شیاطین را بگیرد و نگذارند که هرج و مرج بر دنیا چیره شود . بازی Dark Raider از یک ویژگی منحصر به فرد استفاده می کند و آن این است که دارای تولید نقشه تصادفی است و بدین معنی است که هر بار که بازی را انجام می دهید وارد یک دنیا و یک محیط جدید با دشمنان جدید می شیود و باید با دشمنان محتفل و هیولاها مختلف رو به رو شوید و آنها را شکست دهید . در

بازی Dark Raider

قهرمانان متعددی وجود دارد و دارای 3 کلاس قهرمانی هستند از جمله Barbar ، Warrior و Mage که هر کدام قابلیت ها و توانایی های ویژه ای دارند . به عنوان مثال کلاس جنگجو دارای سرعت حمله بسیار سریع است و بهترین انتخاب برای دشمنانی است که حملات سریع دارند . کلاس جادوگر دارای نیروی جادویی است و می تواند برای حملات دوربرد مناسب باشد و از دور به شدمنان حمله کند اما در مقابل حملات نزدیک دارای نقطه ضف های متعددی است ، بربر نیز دارای قدرت بالا است و مناسب دشننان بزرگ و هیولاهای قدرتمند است . برای انتخاب هر یک از قهرمانان باید به نوع کلاس و نوع دشمنی که سر راهتان قرار می گیرد دقت کنید . 
نام: Dark Raider
حجم فایل: 154 مگابایت
شرکت سازنده: UNREAL DARK STUD
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: GoldBerg
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Moment Interactive Limited
رمز فایل: www.download.ir

Dark Raider - GoldBerg

Dark Raider is a new retro Action game brought to you by the same team that gave you Tribemen. Raid hundreds of dungeons, hack through waves of enemies, and defeat powerful bosses in this new take to the Hack & Slash action genre.New experience every time with random generated mapThe game uses random maps. The player needs to explore new areas and fight against different monsters every time, the dungeon will reset upon the player’s death. So the player will never do the same run twice.

لینک دانلود