تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی فضای تاریک Dark Space – Ex Machina – CODEX

به روز رسانی :

1399/03/17 نسخه Dark Space - Ex Machina - CODEX اضافه شد.

Dark Space

درباره یک ایستگاه فضایی ناشناخته و شیمایی است که با سفینه فضاییتان فرود یا بهتر بگوییم به این ایستگاه سقوط کرده اید. اکنون خودتان را در تاریکی می بینید و در جایی که به تنهایی درگیر آن هستید . داستان بازی Dark Space به شدت مرموزانه است و باید خودتان را در تاریکی مطلق پیدا کنید ، جایی که هیچکس نیست و باعث می شود به شما حس توهم و ترس دست دهد .  با حل معماها و چالش های پیش رویتان به سمت یک ماجراجویی بروید که پر شده است از راز و رمزهای جالب و شگفت انگیز . حالا فرصت دارید خوب فکر کنید و همه جای این ایستگاه فضایی عجیب را بگردید و راز و رمز آن را پیدا کنید .

بازی Dark Space

دارای 4 فصل در محیط ها و مکانیک های منحصر به فرد می باشد ، می توانید پرده از راز و رمز های یک داستان مرموز بردارید ، در این بازی وسیله ای به نام جت پک دارید که برای گذر از محیط هایی می توانید از آن استفاده کنید . 
نام: Dark Space
حجم فایل: 2.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Miroslav Prokop
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، معمایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Miroslav Prokop
رمز فایل: www.download.ir

Dark Space - Ex Machina - CODEX

After crash-landing on an unknown space station, you find yourself stranded in darkness, alone. The whole story is cryptic and is supposed to explore the feeling of loneliness and the importance of not giving up. Uncover the mystery surrounding yourself, the station and other locations you visit by solving puzzles, overcoming unique challenges and defeating enemies in Dark Space an indie adventure side-scroller, created by just one developer.

لینک دانلود