تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید RCC – Real Car Crash v1.1.4

RCC – Real Car Crash

یک بازی مسابقه ای همراه با شبیه سازی های تصادف بسیار جالب و محبوب که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . شما می توانید در این بازی خودرو هایی مدرن را خریداری کنید ، آنها را در طول بازی تقویت کرده و سیستم های ارتقاء یافته بر روی آنها قرار دهید و سپس با پشت سر گذاشتن چالش های این بازی که خودرو را داغون می کند و جایی که دیگر ماشین توان راه رفتن ندارد آن را در زباله دان های خودرویی خورد کرده و تبدیل به مکعب هایی کوچک کنید . تعداد زیادی از خودرو های مدرن و کلاسیک در

بازی RCC – Real Car Crash

وجود خواهد داشت که شما می توانید برای هر کدام با فیزیک واقعی بازی تست های تصادف مختلفی را در مراحل امتحان کنید . بازی دارای گرافیکی 3 بعدی و بسیار با کیفیت بوده تا نمایش های تصادفی بازی را به خوبی نشان دهد . شما می توانید حتی پس از داغون شدن خودرو ها با نصب قطعات جدید بر روی ماشین آن را از نو بسازید و در دیگر چالش ها از آن استفاده کنید و تمامی این تصمیمات به انتخاب های شما بستگی خواهد داشت .
نام: RCC - Real Car Crash
حجم فایل: 126 مگابایت
شرکت سازنده: CrashTime
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.1 به بالا

RCC - Real Car Crash - v1.1.4

If you like to smash cars in the trash then you are here! Buy, upgrade and destroy cars in various ways in the new game - RCC Real Car Crash. Pass various strength tests and get new achievements, experience and machines. Earn destruction experience and get cool cars and new features.

لینک دانلود