تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Darkfire Heroes v1.19.2

Darkfire Heroes

نام یک بازی PRG یا نقش آفرینی بی انتها با داستانی بسیار جالب که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . در بازی بیش از 75 قهرمان در 6 جناح مختلف وجود خواهند داشت که شما می توانید جناح یا طرف خود را به نسبت استراتژی خود در بازی انتخاب کرده و بازی را شروع کنید . شما باید با استفاده از قدرت های خود در بازی با شیاطینی مختلف و با تیم آنها درگیر شده و وارد جنگ و نبرد شوید ، این بازی به صورت آنلاین بوده و حریف های شما واقعی می باشند . 20 جادوی متفاوت در بازی وجود خواهد داشت که می توانید با جمع آوری امتیاز و همینطور افزایش سطح یا لول خود در بازی آنها را آزاد کنید و قابل استفاده شوند . نبرد های بازی به صورت PVP یا رو در رو به صورت گروه های 5 در مقابل 5 می باشد که شما می توانید با دوستان خود تشکیل گروه داده و با استفاده از چت صوتی استراتژی های خود را به اشتراک بگذارید . از قابلیت و ویژگی های

بازی Darkfire Heroes

می توان به مواردی همچون : گرافیک 2 بعدی و بسیار با کیفیت بازی ، دارای حالتی ماجراجویانه با محیط هایی متفاوت و جذاب ، دارای نیرو های افسانه ای مانند دراگون و جادوگر ، دارای قابلیت ارتقاء قدرت های خود ، بدون تبلیغات ، دارای 10 مکان مختلف در بازی و دیگر موارد جذاب اشاره کرد .
نام: Darkfire Heroes
حجم فایل: 211 مگابایت
شرکت سازنده: Rovio Entertainment Corporation
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.19.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Darkfire Heroes - v1.19.2

Assemble teams, build strategies, and lead the brave fight against evil enemies and monsters! Prove your skills as you cast magic spells and unleash powerful special attacks to save the lost realm in this battle fantasy RPG adventure. Unlike idle games, Darkfire Heroes lets you show your skills in the entire fight against evil enemies or an evil dragon boss.

لینک دانلود