تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید تلاش قهرمان Dash Quest 2 v1.0.1

Dash Quest 2 نام بازی اندروید در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط استودیوی بازی سازی Tiny Titan Studios برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . داستان بازی از این قرار است که هزاران سال پیش فرمانروایی ظالم و ناجوانمرد به نام لیچ بر جهان حکومت می کرد در زمان فرمانروایی لیچ یک قهرمان با نام Dash فراخوانده شد تا دنیا را از دست لیچ و نیروهای تاریک او نجات دهد . بعد از گذشت سال ها و نابودی فرمانروایی لیچ ، زارو استاد لیچ تصمیم گرفته است تا جهان را برای همیشه نابود کند و انتقام خود را بگیرد . هم اکنون زمان آفرینش قهرمانی دیگر است تا جهان را از ظالمان نجات دهد در این راه شما باید به فرزندان Dash کمک کنید تا سرنوشت اجدادشان را به حقیقت بپیوندند . در این راه به دنبال تجهیزات جنگی بگردید و آثار باستانی با جلوه های قدرتمند را کشف کنید راه خود را از میان ترول ها ، دیوها ، زامبی ها و دیگر موارد پیدا کنید از توانایی های ویژه خود استفاده کنید و جهان را نجات بدهید . اگر از علاقه مندان به بازی های سبک اکشن و ماجراجویی هستید بدون شک Dash Quest 2 را از دست ندهید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Dash Quest 2
حجم فایل: 64 مگابایت
شرکت سازنده: Tiny Titan Studios
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.0.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Dash Quest 2 v1.0.1

A thousand years ago, a lone hero named Dash was called upon to save the world from the nefarious Lich and his dark forces.
Emerging from the shadows, an ancient and unspeakable evil threatens once more. Zaru, Master of Lich, returns to avenge the failure of his creation, vowing to destroy the world once and for all.

لینک دانلود