دانلود نرم افزار Dassault Systemes DraftSight v2020 SP1 نسخه ویندوز

Dassault Systemes DraftSight

یک نرم افزار طراحی پیشرفته در پایه CAD می باشد که توانایی طراحی به صورت 2 بعدی و سه بعدی را دارا می باشد و مناسب طراحان ساختمانی ، علاقمندان ، مهندسان ، مدرسان و دانشجویان می باشد . قابلیت های گسترده ای که در این نرم افزار گنجانده شده است می تواند برای هر کسی که با آن کار می کند جالب توجه باشد و شما را از هرگونه نرم افزار دیگر بی نیاز کند . همچنین نرم افزار Dassault Systemes DraftSight قابلیت تبدیل فرمت و نقشه ها از برنامه های فوق پیشرفته دیگر مثل SolidWork را نیز دارا می باشد تا اینگونه و به راحتی هر نقشه با هر فرمتی را پاسخگو باشد . از دیگر امکانات

نرم افزار Dassault Systemes DraftSight

می توان به : قابلیت ردیابی تصویر ، تبدیل تصویر و انواع فایل به فرمت قابل ویرایش در خود برنامه ، قابلیت ادغام فایل های HomeByMe و Draft Sight و استفاده در طرح های 2 بعدی ، استفاده از فرمول در سلول های جدول و قابلیت محاسبه به صورت جمع و میانگین ، قابلیت ویرایش تمامی جزئیات نقشه ها در برنامه ، دارای کتابخانه به همراه مجموعه ای بزرگ از قالب ها و بلوک ها برای رسم که همگی دارای استاندارد های لازم می باشند و … اشاره کرد .
نام: Dassault Systemes DraftSight
حجم فایل: 254 مگابایت
شرکت سازنده: DraftSight
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2020 SP1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Dassault Systemes DraftSight - v2020 sp1

DraftSight 2020 is a feature-rich 2D and 3D CAD solution for architects, engineers and construction service providers, as well as professional CAD users, designers, educators and hobbyists. Extensive design possibilities Freedom in design means that you decide how you work. This is the ability to easily and simply convert 2D drawings to and from 3D models to optimize design processes and make them as efficient as possible. In addition, it provides the ability to seamlessly integrate with other Dassault Syst .

لینک دانلود