تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن DC Super Hero Girls Super Hero High 2016

DC Super Hero Girls Super Hero High 2016 یک انیمیشن کارتونی بسیار دیدنی و جذاب می باشد که توسط کمپانی DC Comics ساخته شده است. در انیمیشن کارتونی DC Super Hero Girls Super Hero High 2016 بسیاری از شخصیت های زن کمیک بوک ها حضور دارند و در آن با ماجراجویی های خود طرفداران این سری را به وجد می آورند. از شخصیت هایی که در این انیمیشن کارتونی حضور دارند می توان به Supergirl، Cat Woman، Wonder Woman و … تمامی ابر قهرمانان زن و مرد همگی در یک مدرسه جمع شدند تا بتوانند توانایی ها و قدرت های خارق العاده از جمله قدرت های ذهنی و جسمانی خود را بهبود دهند و بتوانند در آینده به یک ابر قهرمان واقعی تبدیل شوند. شخصیت اصلی این انیمیشن حول Supergirl می باشد که به تازگی به زمین آمده و به خاطر قدرت فوق العاده ای که دارد راه زیادی را باید طی کند تا بتواند به یک ابر قهرمان واقعی تبدیل شود.

سایر توضیحات : در انیمیشن کارتونی DC Super Hero Girls Super Hero High 2016 خواهید دید زمانی که Supergirl قادر به کنترل توانایی ها و نیرو های ویژه خود می شود، در همین حین باشگاه کارآگاهان جونیور یک رخنه امنیتی را بررسی می کند. به نظر شما مسبب این حوادث و اتفاقات ابر قهرمانان هستند و یا اینکه یک ضد قهرمان با ظاهری متفاوت باعث به وجود آمدن این مشکلات شدند، و یا اینکه دلایل بدتری وجود دارد؟ در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

DC Super Hero Girls Super Hero High 2016

مشخصات دیگر انیمیشن کارتونی DC Super Hero Girls Super Hero High 2016 :– ژانر : انیمیشن– شرکت سازنده : DC Comics– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ تولید : 2016– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 44 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش :  720p HDTV & HDTV– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد 

DC Super Hero Girls Super Hero High 2016

لینک دانلود