دانلود مجموعه صداهای Deep Tech-House Sample Pack برای ویندوز

Deep Tech-House Sample Pack

یک مجموعه از صداهای آماده برای صداگذاری و ویرایش انواع موسیقی می باشد . در این مجموعه ساعت ها موسیقی تکنو که با صداهای آنالوگ ترکیب شده است قرار دارد . اکنون می توانید موسیقی های تکنو که باعث آرامش و بعضی از آن باعث افزایش ضربان قلب شما می شود را دانلود کنید و از آن برای کارهای ویرایش صدا و موسیقی استفاده کنید و یا حتی به تنهایی آنها را گوش دهید . در نمونه های Deep Tech-House Sample Pack صداها و موسیقی هایی که با طبل و دیگر سازهای کوبه ای نواخته می شوند قرار دارد و در جایی از این موسیقی ها سرعت نواختن به بیش از 124 بار در دقیقه می رسد که به عنوان یکی از بهترین استانداردهای نواختن موسیقی های کوبه ای شناخته می شود . در این مجموعه با استفاده از حلقه های پیاپی هیپنوتیزم کننده باعث می شود که شنونده به صورت مداوم موسیقی ها و نمونه های آن را گوش دهد و از آن لذت ببرد . موسیقی های موجود در

مجموعه صداهای Deep Tech-House Sample Pack

به صورت آنالوگ کلاسیک بوده است که به نوعی با موسیقی های امروزی در هم آمیخته شده است و ترکیبی جدید و جالب را برای شنونده به ارمغان آورده است . در این مجموعه بیش از 570 قطعه با پسوند Wav وجود دارد که برای استفاده دز انواع نرم افزار های ویرایش صدا و میکسر های موسیقی به کار گرفته می شود . اگر علاقمند به سفارشی سازی موسیقی هستید این مجموعه بینظیر را از دست ندهید .
نام: Deep Tech-House Sample Pack
حجم فایل: 352 مگابایت
شرکت سازنده: LoopMasters
تاریخ انتشار: 2020
رمز فایل: www.download.ir

Deep Tech-House Sample Pack - Win

Muscular grooves, deep bass and hypnotic synth-scapes for the after-hours and beyond! Deep Tech House combines Romanian minimal aesthetics with the raw power of dub-plate techno in a collection packed to the brim with analog sounds. Load up a jackin’ drum beat, proto-acid line, immersive pad or drugged out synth leads from a sample pack that goes deep down the rabbit hole… .Drum Loops > 49 relentless analogue grooves and seriously swung beats served at 124bpm with constituent stems as standard.

لینک دانلود