تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DejaOffice PC CRM Professional v1.0.1326.0 نسخه ویندوز

DejaOffice PC CRM Professional

یک نرم افزار برای ویندوز است که در آن به راحتی هر چه تمام تر می توانید اطلاعات کاملی از مشتریان ، همکاران و یا فروشندگان خودتان را در آن ثبت کنید . این نرم افزار قابلیت یکپارچه سازی با نسخه های اندروید و iOS را دارا می باشد و می توانید از پایگاه داده هایی که در این دستگاه ها ساخته اید بر روی ویندوز استفاده کنید و یا یک پایگاه داده بر روی دستگاه ویندوزی بسازید و از آن بر روی دستگاه اندرویدی ای iOS خودتان استفاده کنید . مواردی که در نرم افزار DejaOffice PC CRM Professional می توانید اضافه کنید شامل : مخاطبین ، تقویم ، وظابف و کارهای ، یادداشت ها ، تاریخچه ، هزینه ها ، ایمیل ها ، اطلاعات کاربری ، مشخصات فردی و … می شود . هر کاری که در رایانه شخصی خود انجام دهید را می توانید در لحظه در نرم افزار و پایگاه داده آن به اشتراک بگذارید و همچنین در سایر نسخه های نرم افزار و در تلفن های همراه و یا تبلت ها همگام سازی کنید و از آن استفاده کنید . این نرم افزار می تواند از خروجی های نرم افزار OutLook نیز استفاده کند و دارای درون ریزی حرفه ای مناسب می باشد . از دیگر امکانات

نرم افزار DejaOffice PC CRM Professional

می توان به : دارای پشتیبانی تلفنی نرم افزار که می تواند مشکلات شما را برطرف نماید ، امکان استفاده همزمان از چندین دستگاه با چند سیستم عامل ، دارای قابلیت اضافه کردن مخاطبین ، تقویم ، کارها و یادداشت ها ، لیستم کامل تقویم ، پشتیبان گیری به صورت خودمار در پایگاه داده ، دارای پرونده های مشترک و چندکاربره ، حجم کم اما کارایی بسیار بالا ، رابط کاربری ساده مناسب هر نوع کاربر با هر سطح معلومات و … اشاره کرد .
نام: DejaOffice PC CRM Professional
حجم فایل: 14.6 مگابایت
شرکت سازنده: Companionlink
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.1326.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

DejaOffice PC CRM Professional - v1.0.1326.0

DejaOffice PC CRM is a full featured PC CRM tool With DejaOffice you can easily add contacts and complete calls, events, tasks and emails and notes with your customers, vendors, and associates.PC Based CRM with Apps for Android and iPhone. Traditional On-Premise CRM database to track your customer history and schedule. Contacts, Calendar, Tasks, Notes, History, Expenses. Multi-user scheduling calendar.

لینک دانلود