تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Deltopia Deltawalker Oro Edition v2.5.6.202005050011

Deltopia Deltawalker

یک نرم افزار فوق العاده و کاربردی میباشد که به کاربران این اجازه را میدهد تا پرونده ها و فولدر های خود را مقایسه و بررسی کنید. به همین منظور شما میتوانید توسط

نرم افزار Deltopia Deltawalker

نرم افزار های خود را همگام سازی کرده و فولدر های خود را با یکدیگر مقایسه، ویرایش و یا ادغام کنید. رابط کاربری فوق العاده برنامه از جمله ویژگی های مفید آن میباشد، از این جهت که باعث سهولت در کار، بهبود عملکرد و… میشود، علاوه بر این نیازی به راهنمایی برای کار با آن نخواهید داشت و میتوانید به راحتی از تمامی ویژگی های آن بهره مند شوید. در حقیقت هنگامی که میخواهید یک فایل را به یک فولدر منتقل کنید، Deltopia Deltawalker برای شما مقایسه ای از دو فایل نشان میدهد تا بدانید که در چه فولدری فایل مورد نظر را میخواهید انتقال دهید. چراکه بسیاری از کاربران این مشکل را دارند که هنگام انتقال فایل ها آنها را جا به جا منتقل کرده و در محل مورد نظر خود منتقل نمیکنن، این برنامه باعث جلوگیری از این اشتباه شده و شما میتوانید به راحتی فایل های خود را در محلی که میخواهید انتقال دهید. همچنین میتوانید محتوای هر پوشه را مشاهده کرده و سپس اقدام به انتقال فایل ها کنید.
نام: Deltopia Deltawalker
حجم فایل: 110 مگابایت
شرکت سازنده: Deltopia
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.5.6.202005050011
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Deltopia Deltawalker Oro Edition v2.5.6.202005050011

DeltaWalker, Deltopia's file and folder comparison and synchronization software application/diff tool for Windows, lets you compare, edit, and merge files and synchronize folders—local and remote. It does so visually and intuitively, offering clarity, productivity, ease of use, native looks and top performance.

لینک دانلود