تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند درن براون : قربانی Derren Brown: Sacrifice

Derren Brown: Sacrifice

فیلم مستندی است که در آن شعبده باز معروف و محبوب درن براون یک آزمایش روانشناختی و مهیج را انجام می‎دهد که در آن تلاش می‎کند که یک شخص معمولی را به گلوله خوردن به خاطر یک غریبه ترغیب کند . در

مستند Derren Brown: Sacrifice

او با استفاده از تکنیکهای روانشناختی پنهانی ، تعصبات فردی را مورد بررسی قرار دهد . درن با استفاده از دو شخص دارای ملیت متفاوت ، مهارت بازیگران و… سناریویی را ایجاد می کند که سوژه وی باید تصمیم بگیرد که آیا قربانی نهایی را انجام دهد یا خیر . سوژه اصلی مستند Derren Brown: Sacrifice “فیل” یک مرد آمریکایی است ، او به دلیل عقاید جدی خود مبنی بر اینکه مهاجران غیرقانونی تهدیدی برای آمریکا محسوب می شوند ، در این مستند شرکت میکند . فیل دارای تراشه ای است که در گردن خود کاشته شده است و باید روزانه از یک برنامه مدیتیشن توربین استفاده کند . برنامه با سر و صدای مشخص به عنوان یک محرک عمل می کند و او را به تصمیم گیری قاطع ترغیب میکند . بعد از اینکه فیل برای مدتی از برنامه استفاده می کند ، براون با او ملاقات می کند و از تکنیک های روانشناختی استفاده می کند تا فیل دست چپ خود را بی حس کند . او یک سوزن را از طریق پوست روی قسمت پشتی خود فشار می دهد . فیل از ارتفاعات و آب آزاد ترس دارد ، از او خواسته می شود كه از صخره ای پرش كند . با تشویق براون و استفاده از سر و صدای برنامه توربین ، فیل قادر به ایستادن در لبه سکو است ، اما هنوز قادر به پرش نیست . براون ، از فیل آزمایش DNA میگیرد و فیل با تعجب متوجه میشود که درصد کمی از DNA او از انگلیس یا آمریکا است . در نهایت براون باعث می شود فیل به مدت چهار دقیقه به چشمان غریبه مهاجری خیره شود . فیل اشک می ریزد و غریبه را در آغوش می گیرد .
نام: Derren Brown: Sacrifice
حجم فایل: 505 مگابایت
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز imdb: 7.1
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 46 دقیقه
محصول کشور: انگلستان
فرمت فایل: mp4
نویسنده: Derren Brown
ستارگان: Megan Affonso
رمز فایل: www.download.ir

Derren Brown: Sacrifice

Illusionist Derren Brown concocts a psychological experiment in which he tries to manipulate an ordinary person into taking a bullet for a stranger.

لینک دانلود