تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Desire نسخه کرک شده SiMPLEX

Desire

یک بازی شاعرانه ی اشاره و کلیک و ماجرایی با گرافیک سیاه و سفید می باشد . هنگامی که معلم مدرسه از دزیرا ، شخصیت اصلی این بازی می پرسد که چرا او هم مانند دیگر دانش آموزان خورشید را نقاشی نکرد ، او گفت که در ذهن من در این دنیا همیشه شب است . دزیرا از هنگام تولدش کور رنگ است و همه  چیز را به صورت سیاه و سفید می بیند و او از این بابت زیاد خوشحال نیست زیرا که این باعث مشکلات زیادی در زندگی وی شده است . اما پس از مدتی از زندگی ای که او در آن تنها احساس پوچی می کرده ، ناگهان با شخصیت هایی دیدار می کند که دیدگاه او را نسبت به زندگی به طرز غافل گیرانه ای تغییر می دهند .

بازی Desire

در حقیقت نقدی بر دنیای مدرن و امروزی ماست و جامعه ای که از طبیعت خود خارج شده است و تنها به فکر سود و منفعت خویش است . داستان این عنوان 4 فصل دارد و شامل بیش از 50 صحنه و بیش از 40 شخصیت متفاوت می شود و همچنین معماهای زیادی در آن وجود دارد . منتقد وب سایت theSabie به این عنوان نمره ی 4.3 از 5 را داد و درباره ی آن گفت که این بازی قدرتمندی است که سمت تاریک تر جامعه ی بشری را به تصویر می کشد ، مسائل و مشکلات مهمی که اغلب مردم تصمیم گرفته اند آن را نادیده بگیرند یا حتی فراموشش کنند . این اثر بازی ای است که با وجود این که ممکن است به نوعی برای خیلی ها زننده باشد ، اما تجربه ی آن را بسیار پیشنهاد می کنم . پایان آن بسیار زیبا است و به خوبی داستان بازی را تمام می کند و به تمامی سوالات پاسخ می دهد و بازیکن را با جنونی که زندگی دزییرا را فرا گرفته است ، تنها می گذارد . 
نام: Desire
حجم فایل: 207 مگابایت
شرکت سازنده: Sylvain Seccia
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 6
نسخه: SiMPLEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - اشاره و کلیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Petite Fleur Productions
رمز فایل: www.download.ir

Desire - SiMPLEX

Désiré is a poetic point-and-click adventure game in black and white. When the schoolteacher asks Désiré why he didn't draw the sun like the other pupils, he replies spontaneously: « It's always night in my head. » Désiré is colour-blind from birth and he will lead you into in world of black and white. He marches on hesitantly, as life never brought him much joy. From a tender age, he is going to meet several characters who will elicit in Désiré intense emotions and alter his vision in surprising ways. Is colour at the end of the road?

لینک دانلود