تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Destruction Car Jumping v0.8.0.5

Destruction Car Jumping

نام بازی اندروید در سبک آرکید است که توسط استودیوی بازی سازی MINDSENSE GAMES برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . در این بازی شما سوار بر یک جیپ بزرگ می شوید و بر فراز تپه ها رانندگی می کنید آیا فکر می کنید که آماده دیوانه وار ترین تخریب با ماشین هستید؟ اگر آماده هستید پس تخریب را شروع کنید آماده پرش باشید . در این مسیر انتظار هر اتفاقی را داشته باشید کنترل ماشین را در دست بگیرید و آدرنالین را در رگ های خود حس کنید . هر چه حرفه ای تر می شوید پرش های شما بیشتر و بیشتر می شود و همچنین تخریب های تان بزرگتر و بزرگتر می شود . در این بازی شما می توانید در سه جهان از جمله چمنزار های آفتابی ، یخ های زمستانی و بیابان ها پرش کنید و تخریب های بزرگ ایجاد کنید . در این بازی شما می توانید به یک استاد واقعی تخریب تبدیل شوید . اگر به دنبال یک بازی هیجانی برای پر کردن اوقات فراغت خود هستید بدون شک

بازی Destruction Car Jumping

را امتحان کنید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Destruction Car Jumping
حجم فایل: 60 مگابایت
شرکت سازنده: MINDSENSE GAMES
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.8.0.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 و بالاتر

Destruction Car Jumping - v0.8.0.5 + DATA

Try your luck in the craziest sports event imaginable! Did you really think driving a car down a ramp and jumping was extreme? Think again! Ready? So listen - now you’ll be shooting a crash test dummy from that car! Drive down as fast as you can and launch it as far as you can.

لینک دانلود