تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Dieselpunk Wars Prologue نسخه Steam Backup

Dieselpunk Wars Prologue

یک بازی شبیه سازی و اکشن است که خلاقیت شما را برای انجام بازی می طلبد . در این بازی باید با خلاقیت خودتان انواع ابزار و تجهیزات مختلف را به کار بگیرید تا وسایل جنگی متفاوتی را بسازید . در این بازی بیش از 140 آیتم منحصر به فرد وجود دارد که با آن می توانید انواع سلاح ، زره ، موتور ، چرخ و … را بسازید . در هر مرحله به شما ماموریتی داده می شود که باید آن را انجام دهید . در بازی Dieselpunk Wars Prologue باید با استفاده از انواع مختلف اسلحه و به کار گیری آن بر روی وسایلی که ساخته اید به جنگ بروید و در جنگ پیروز شوید اما این خلاقیت شما است که می تواند به شما کمک کند که چه ماشین یا سلاحی بسازید که توانایی مقابله داشته باشد . همچنین در این بازی انواع زره وجود دارد که می تواند وسایل نقلیه و جنگی شما را از حملات دشمنان محفوظ بدارد و می توانید از آن بر روی همه سلاح ها و ماشین آلاتتان استفاده کنید تا مدت زمان بیشتری زنده بمانند و کار کنند . به یاد داشته باشید که از موتور هایتان بیش از حد کار نکشید چرا که ممکن است منفجر شوند و دیگر بلا استفاده بمانند . هر کجا که جنگی شدید تر درگرفته باشد منابع آن منطقه بیشتر است پس سعی کنید به جاهایی که جنگی سخت وجود دارد بروید تا بتوانید منابع را از آن خود کنید اما مراقب باشید که اگر از قدرت بالایی برخوردار هستید به این مناطق بروید چرا که جنگ بر سر منابع بسیار جدی است و ممکن است تمامی وسایلتان را از دست بدهید . در

بازی Dieselpunk Wars Prologue

که سبک SandBox را نیز در خود دارد نوعی شبیه سازی تخریب پیشرفته قرار گرفته است که با صدمه دیدن وسایل از بازدهی آن به شکل محسوسی می کاهد پس باید مراقب باشید که وسایلتان صدمه جدی نبینند . 
نام: Dieselpunk Wars Prologue
حجم فایل: 1.21 مگابایت
شرکت سازنده: Image Power S.A., Roasted Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: Steam BackUp
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، اکشن ، استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Image Power S.A., PlayWay S.A
رمز فایل: www.download.ir

Dieselpunk Wars Prologue - Steam Backup

Build magnificent machines from over 140 unique elements. Utilize various kinds of weapons, armor, engines, wheels, and propulsion systems. Take air drag into account since every element has an impact on a vehicle’s handling and its capabilities. Expand upon your vessel’s design to complete a mission or start over from a blank slate. Construct fighters, transporters, tanks, destroyers, or blimps and savor your creative freedom.

لینک دانلود