تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی واقعیت مجازی Disassembly VR نسخه Portable

Disassembly VR

عنوانی در سبک اکشن و شبیه‌سازی است که در سال 2019 و توسط Khor Chin Heong طراحی و منتشرشده است. چیزی که در این عنوان شبیه‌ساز تجربه خواهید کرد پدیده‌ی جذاب و سرگرم کنند ی تخریب با طعم واقعیت مجازی است. کار شما فقط به تخریب کردن اجسام مختلف محدود نمی‌شود. شما می‌توانید قطعات اجسام مختلف مانند خودروها را از یکدیگر جدا کنید و متوجه نحوه عملکرد آن‌ها به‌عنوان یک سیستم شوید. بازی برای تخریب اجسام آپشن های متعددی در اختیارتان قرار می‌دهد که می‌توان به شات گان و یا استفاده از موشک اشاره کرد. مجزا کردن و باز کردن قطعات اشیا مختلف بسیار واقع‌گرایانه طراحی‌شده است به گونه‌ای که حتی وزن و شکل قطعات مختلف را در حین مجزا سازی آن‌ها حس خواهید کرد! هر چه در مراحل مجزا سازی و قطعه‌قطعه کردن قطعات موفق‌تر و بهتر عمل کنید بازی اسلحه‌ها و آپشن های بهتری برای تخریب در اختیارتان قرار خواهد داد. همان‌طور که گفتیم وظایف شما فقط به تخریب کردن و دیوانه‌بازی محدود نمی‌شود. می‌توانید از فرصت استفاده کرده به کنترل هواپیما، بالگرد و یا تانک بپردازید، با ماشین‌های فرمول 1 مسابقه دهید، سوار کشتی شوید و حتی غذا و قهوه درست کنید. یکی از قابلیت‌های فنی بسیار جالب

بازی Disassembly VR

توانایی ره‌گیری موقعیت و حالت انگشتان شما در هنگام استفاده از کنترلر واقعیت مجازی است. در سایر عناوین و بسیاری از بازی های معروف این قابلیت پیاده‌سازی نشده است! تجربه‌ای که با حرکت انگشتان در این عنوان به دست خواهید آورد بسیار منحصربه‌فرد و درعین حال کاربردی است. اشیاء موجود در بازی فقط به ماشین‌های محدود نیستند بلکه در دسته بندی‌های متعددی مانند اسباب و اثاثیه خانه، وسایل الکترونیکی و حتی کشتی‌های غول‌پیکر طبقه‌بندی شده‌اند. اسلحه‌ها و تخریبگر ها نیز از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و حدوداً 25 کلاس مختلف در بازی تعبیه‌شده است.
نام: Disassembly VR
حجم فایل: 839 مگابایت
شرکت سازنده: Khor Chin Heong
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - شبیه ساز
منتشر کننده: Khor Chin Heong
رمز فایل: www.download.ir

Disassembly VR - Portable

Love taking things apart? Seeing how things work? Destroying stuff? Shooting stuff with a shotgun or rocket launcher? This game lets you do so in the ultimate destruction experience!

لینک دانلود