تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار مدلسازی و آنالیز سازه سه بعدی Dlubal RFEM v5.19.01

به روز رسانی :

1399/03/26 نسخه Dlubal RFEM v5.19.01 اضافه شد.

Dlubal RFEM

یک نرم افزار قدرتمند کاملا مهندسی برای تجزیه و تحلیل و مدلسازی سازه ها می باشد که به تازگی توسط کمپانی Dlubal برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است .

نرم افزار Dlubal RFEM

انواع نیاز های مهندسی عمران را برطرف میکند . ابزار های ساختاری RFEM یک نرم افزار تجزیه و تحلیل برا اساس یک سیستم نرم افزاری مدولار است . Dlubal RFEM برای تعریف ساختار ، مواد و بارها برای سیستم های ساختاری مسطح و فضایی متشکل از صفحات ، دیوار و … استفاده میشود . این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا شما به ایجاد ساختارهای ترکیبی و همچنین مدل های جامد و تماس با عناصر بپردازید . آنالیز سازه به صورت سه بعدی و بر مبنای روش اجزاء محدود (FEM) در این نرم افزار انجام میشود .  استفاده از افزونه های جانبی برای حرفه ای تر شدن پروژه در نرم افزار Dlubal RFEM امکان پذیر می باشد . RFEM تغییر شکل ، نیروهای داخلی ، تنش ، نیروهای پشتیبانی ، و تنش تماس با خاک را فراهم می کند .ویژگی های نرم افزار Dlubal RFEM :– یک نرم افزار قدرتمند با قابلیت های بسیار برای مهندسین سازه و عمران– تجزیه و تحلیل بر اساس یک سیستم نرم افزاری مدولار– قابلیت تعریف ساختار ، مواد ، و بارها برای سیستم های ساختاری مسطح و فضایی متشکل از صفحات ، دیوار ، پوسته– ایجاد ساختارهای ترکیبی و همچنین مدل های جامد و تماس با عناصر– تعامل کامل بین برنامه های CAD و تجزیه و تحلیل ساختاری در مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM)– تبادل اطلاعات دو طرفه بین RFEM و Tekla Structures, Revit Structure and Bentley ISM– پشتیبانی از سیستم های 64 بیتی– مدل سازی سریع و آسان ، تحلیل و طراحی مدل های 2D و 3D– پشتیبانی از ویندوز 7 , 8 و 1016
نام: Dlubal RFEM
شرکت سازنده: dlubal
ورژن: v5.19.01
زبان: انگلسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Dlubal RFEM v5.19.01

RFEM is a software for modeling and structural analysis in three dimensions and based on the finite element method (FEM). This software simply allows engineers to model, analyze, and design two-dimensional and three-dimensional objects quickly, which can include designing items such as walls, refractory plates, shells, solid and hard elements, and contact components .

لینک دانلود